Babanın Yüzünü Güldürecek Hediyeler Sosyopix.com’da!

Bakma sen onun sert ifadesine, düşünceli oluşu aklında hep sen varsın diye. Güçlü ve sert durabilir ama göğsünde kocaman bir kalp vardır bir yandan da. Hiçbir zaman yüreği el vermez seni kırmaya. Bakarız dediği her şeyi yapmak üzeredir aslında, ucunda senin mutluluğun olunca. Hediye istemez demesine de aldırma, iyi olman ona yeter ama sevildiğini de bilmek ister baba. Pek belli etmese de, sen zaten varlığınla onu gururlandırıyorsundur, başka hediyeye gerek yoktur. Doğru yolu, iyi bir insan olmayı, ayaklarının üzerinde durmayı öğretmişse sana, fazlasına karnı toktur. Yine de hatırlanmak ister, sarılmaya bahane arar. İşte babalarımız bu kadar fedakar, bu kadar sevgi dolu ve aslında bu kadar duygusal. Onlar hayatı tanımamıza yardımcı olan, düştüğümüzde bizi kaldıran, bizim için gece gündüz çalışan, varlıklarıyla bize güven veren gizli kahramanlar. Şimdi; eve elinde poşetlerle gelen, belki de almakta zorlandığı şeyleri, sırf sen istedin diye, fazla fazla alan ve bunu bir gülümseme, bir babacım lafı karşılığında yapan babalarımıza sevgimizi gösterme zamanı. Babalar Günü; kucağına oturup, yanağına öpücük kondurmak, onunla en güzel anlarını hatırlamak için mükemmel bir fırsat. Babanın yüzünü güldürmek için ona verebileceğin en sıcak, en içten hediye de; birlikte geçirdiğiniz keyifli anlardan oluşan fotoğraflar olurdu herhalde. İşte bu yüzden sen ve baban için çok tatlı bir hediye önerisiyle buradayım. Şimdi sen babanla en mutlu olduğunuz fotoğrafları seçiyorsun, sonra da gerisini Sosyopix.com’a bırakıyorsun.

Sosyopix; sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ve bilgisayarında bulunan fotoğraflarla senin seçeceğin farklı temalarda ürünler hazırlayan, bunları adresine ulaştıran bir servis. Bu sayede o anlamlı fotoğrafları yanında hissediyor ve onlara dokunabiliyorsun. Aynı şekilde babanla da paylaşabiliyorsun. Yapman gereken tek şey fotoğrafları seçmek, adres bilgisini girmek ve siparişini vermek. Seçtiğin ürünler 2-3 iş günü içinde istediğin adrese gönderiliyor. Böylece babanın sürprizi hazır oluyor. Sonra da sarılmalar ve gülüşmeler başlıyor. 🙂

Ben hayatını kolaylaştırmak, seni ve babanı daha mutlu etmek için Sosyopix.com’u inceledim ve size özel birkaç hediye seçtim. Bence seçtiklerimi sen de çok beğeneceksin. Sen beğeniyorsan baban kesin beğenecek. 🙂

Büyük Anı Kitabı:

Babanın da seninle birlikte dondurma yediği anı hatırlıyor musun? Koskoca adam çocukla çocuk olmuştu. Peki, bilgisayarını tamir edeceğini söyleyip hepten bozmasını? Yeni ve daha güzel bir bilgisayar almak, yine ona düşmüştü. Çaktırmadan ağladığı zamanı hatırlıyor musun? İyi ki o anı fotoğraflamıştın. Birlikte geçirdiğiniz bu emsalsiz anları hep hatırlayın, hatırladıkça o anları tekrar yaşayın diye büyük anı kitabı var. Babanın her kare için bir açıklaması olacak ama bu kitaba bir o kadar da bayılacak. (Ağlamadım, gözüme toz kaçtı.) Büyük anı kitabı, her birine 4 fotoğraf koyabileceğin 20 sayfadan oluşan bir albüm. Hayatında büyük rol oynayan bir adam için 20 sayfa az bile.

Duvar Takvimi:

Babalarımız hala akıllı telefonlarıyla pek barışık değiller, değil mi? Eğer konu önemli günlerse illa duvarda bir takvim görmek isterler. İlk adımını attığın günü, evlendiğin tarihi, doğum gününü falan asla unutmuyor olabilir ama üstünde senin fotoğrafın olan bir duvar takvimine bakarak plan yapsa da hiç fena olmaz: Pazartesi kızım geliyor, haftaya maç var, dişçi randevusu da varmış, bir dahaki ay tatile çıkıyoruz, çocuklar sevinsin… Duvar takviminin içinde babanın dilediği gibi kullanabileceği sticker’lar ve silinebilir kalem de bulunuyor. Ve bu takvim her ay yeni bir “babası ve asla büyümeyen çocuğu” fotoğrafı içeriyor. Böylece anılarınız babanın duvarında ve kalbinde hep yaşıyor.

Kanvas Tablo:

Her babanın çok sevdiği ve rahat ettiği, öyle pek de ahım şahım olmayan bir koltuğu vardır. Gazetesini orada okur, maçını orada izler, çayını orada hüpletir. İşte bu hediye tam da o koltuğun karşısındaki duvara yakışacak türden. Çünkü bu hediye, sen ve babanın mutlu bir anınızın tuval tablo hali. Kanvas tablo babanın yaşadığı alana hem dekoratif hem de yepyeni bir hava katacak. Ama babanın dünyasında bazı şeyler asla değişmeyecek: Rahat ettiği koltuğu, çok ses çıkaran bir çift terliği ve çocuğuna duyduğu kocaman sevgisi.

Modern Çerçeve:

İşte babanın çalışma odası için muhteşem bir hediye! Modern çerçeve sayesinde baban seni her zaman yanı başında tutacak, baktıkça ne kadar şanslı olduğunu hatırlayacak. Siyah ve beyaz seçenekleri de olan bu modern çerçeve, baban için bir süs eşyasından fazlası olacak. Bir ilham kaynağı, bir sevgi gösterisi, bir yaşama sevinci. Sen her zamanki gibi bir bakışınla, fotoğrafından yansıttığın sıcaklığınla babanın verdiği kararların, attığı adımların, bir sonraki günü iple çekmesinin, yerine gelen keyfinin sebebi olacaksın.

Kupa:

Yemeyip yediren, içmeyip içiren babalara bir kupa almışız, çok mu? Yıllar geçse de babalarla ilgili unutulmayan 2 şey vardır: 1- O yanımızdayken nasıl da korkmadığımız, 2- Kahvesini, çayını nasıl içtiği. İşte bu yüzden üstünde fotoğrafınızın olduğu bir kupa, baban için harika bir hediye olabilir. Hele bir de çayını ya da kahvesini, tıpkı sevdiği gibi, o kupayla ikram edersen içi sıcacık olur. İnan bana bu hediye; üstünde yılın babası yazan ya da bıyık resmi olan bir kupadan çok daha değerli olacak. Çünkü bu hediye babanın kalbini ısıtacak.

Dev Foto Şeritler:

Babanı biraz şaşırtmaya ve ona Yeşilçam filmlerinden fırlamış gibi duran dev foto şeritleri hediye etmeye ne dersin? Senin ve babanın en güzel fotoğraflarınızı film şeridi gibi görmek hem zevkli hem de şaşırtıcı olacak. Hayatının en güzel filmini karşısında bulacak. Bence baban bu filmdeki muazzam rolüyle en iyi baba ödülünü çoktan hak etti bile. O zaman bu hediyeyi bir “seni çok seviyorum”la birlikte vermeyi unutma.  

Babanı en iyi sen tanırsın. Onun kalbini fethedecek daha fazla hediye seçeneği için sosyopix.com’a sen de bir bak. Babacığın mutlu olsun, gözleri sevinçten dolsun. 🙂

Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun! <3

 

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir