Bebeğin ve Senin İçin 2 Güzel Haberim Var!

Bebeğinin hayata sağlam adımlarla başlaması için anne sütünün niteliği çok önemli. Emzirebiliyorsan, bebeğin için gerekli besinleri sen sağlıyor olacaksın. Çeşitli gıdalardan doğru miktarda tüketmek hem enerji seviyeni yüksek tutmaya hem de bebeğin için besleyici bir anne sütü sağlamana yardımcı olur. Çünkü nitelikli anne sütü, sağlıklı gelişimi ve bebeğinin bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekler. Emzirme aynı zamanda anneler için harika bir bağ kurma deneyimidir. <3
Elenatal 2; içeriğindeki vitamin, mineral ve omega-3 ile emzirme döneminde bebeğini destekliyor. DHA, omega-3 yağ asitlerinden bir tanesidir. DHA’nın anne tarafından alınması fetüsün ve emzirilen bebeklerin göz ve beyin gelisimine katkıda bulunuyor. Yani Elenatal 2 seni ve bebeğini düşünüyor.
Şimdi bir de sana ve bebişine özel bir kampanya var! Elenatal 2 ve Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 gr; ikili paket olarak, İstanbul’daki tüm eczanelerde, %25 indirimli!* Biliyorsun ki Bepanthol Baby de pişik oluşumunu önlemeye destek olması, cildi nemlendirmesi ve bebeğine rahatlık vermesi açısından çok önemli. İşte bu iki ürün senin için hem bir arada hem de uygun fiyata!
Bebeğin sağlıklı ve mutlu büyüsün, senin de yüzün hep gülsün! <3
*Sadece İstanbul’daki eczanelerde ve sınırlı sayıda.

L.TR.MKT.CH.01.2020.3341.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir