Bildiğin Stilleri Unut: Sıra Dışı ve Şık 5 Kombin Önerisi!

Klişe stil önerilerinden sıkıldık. Tamam; çanta ve ayakkabının uyumlu olması gerektiği, çiçekli kumaşların ilkbahara yakıştığı, özel davetlerde elbise giyilmesi gerektiği gibi öneriler hala geçerli ama artık kalıpların dışına çıkma zamanı. Çünkü sıra dışı ve orijinal olmak, yeni stil anlayışı. Tabii bunu yaparken de kendimizi ifade etmeli ve ne giyiyorsak onun içinde rahat hissetmeliyiz. Yani hem bizi yansıtan hem fark yaratan hem de şık olan bir görünüme sahip olmak mümkün. Hadi, şimdi kendimiz olurken çok keyif alacağımız, bir o kadar da dikkat çekeceğimiz kombinlere şöyle bir bakalım. Bilindik moda kurallarını yıkalım ve kendimize göre yeniden oluşturalım!

1- Giyimimizde her şeyin birbiriyle uyumlu olması gerekmiyor. Mesela farklı desenleri kombinleyebilir, birbirine yakın renkleri kullanabilirsin. Lacivert ile siyahın, pembe ile kırmızının aslında çok uyumlu olabileceğini biliyor muydun? Hatta farklı leopar desenlerini bir arada kullanman bile mümkün.

2- Gece kıyafeti sadece geceleri giyilmemeli. Nasıl ki özel gecelerde elbise yerine pantolon da gayet şık olabiliyorsa gündelik giyimde dantelli ve payet kumaşlar da bir o kadar şık olabilir. Belki sen her zaman parti modundasındır ve bunun görünümüne de yansımasını istiyorsundur.

3- Takılarında altın ve gümüşü pekala kombinleyebilirsin. Hatta bu sözde uyumsuzluğun ne kadar çekici ve elegant olduğunu da göreceksin. Aynı şekilde kıyafetlerinde de dore ve lame tonları aynı anda kullanabilirsin. Bütün mesele nasıl parlayacağını seçmekte.

4- Yazlık bir elbiseyi kışın opak çoraplarla giyebilir, yazlık bir eteği kazakla kombinleyebilirsin. Aynı formülü kışlık kıyafetler için de düşünebiliriz. İnce triko bir kazak yaz akşamlarına çok yakışır. Kışlık kot etekler ve kovboy çizmeleri de bir tarz yaratır.

5- Birbirinden renkli ve seni yansıtan kısa çorapları gizlemek yerine modaya dönüştürebilir, kot pantolonun altından gösterebilirsin. Eteğin altına diz boyu çorap giyerek seksiliğe selam verebilirsin. Ayrıca bu çorapları önü açık topuklu ayakkabıyla da giyebilirsin. Benden söylemesi!

Sana en çok yakışacak, her adımında stilini ortaya koyacak ve dikkatleri üzerinde toplayacak çoraplar için seni Socks Station’a alalım! Renkli ve özgün tasarımlarıyla Socks Station, sana kendin olmanın en şık halini sunuyor. Çünkü şıklığın detaylarda ve rahatlıkta saklı olduğunu iyi biliyor. Üstelik bir Pepapp kızı olarak, Socks Station’da sana özel indirimler de var!

pepapp20 koduyla; 90 TL ve üzeri siparişlerinde geçerli, 20 TL değerinde indirim kuponuna,

pepapp30 koduyla; 120 TL ve üzeri siparişlerinde geçerli, 30 TL değerinde indirim kuponuna,

pepapp50 koduyla; 200 TL ve üzeri siparişlerinde geçerli, 50 TL değerinde indirim kuponuna

anında sahip olabilirsin!

Hadi, indirim fırsatlarından yararlanmak ve sportif şıklığın tadını çıkarmak için hemen https://www.socksstations.com/ adresine tıkla!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir