Boğa Yeniayı

23 Nisan 05:25 sularında 3 derece Boğa burcunda bir yeni ay yaşadık. İsminden de anlaşıldığı gibi yeni aylar başlangıçları temsil eder. Yeni enerji ve yeni bir döngü ile hayatımıza renk katar. Olumlu mu olumsuz mu? Kişisel hayatınızda başlangıçlar sancılı da olabilir sancısız da. Yeni ay koç burcu enerjisine benzer. Koç burcu gibi anında düşünmeden hareket ederseniz de tökezlersiniz! Bu yüzden yeni ayda yeni kararları uygulamaz uygun görülmez. Yeni ayda düşünmek, tartmak gerekir. Ay hilal şeklini aldığında ise yavaştan bu adımları atabilirsiniz. Olayları somutlaştıramayız, yapılan adımlar ise karşılıksız kalır. Yeni ay bize düşün, taşın ve değişime başla! diyecektir. Unutmayın ki yeni aylar hayatımızın minör olarak yeni bir dönemidir.

Boğa burcunda gerçekleşmesi bizi maddi konulara ve konfor alanımıza döndürecektir.Güneş ve uranüs ile kavuşum halinde olması, bizi yenilenme sürecine iticek ve sıra dışı olaylarla şok geçireceğiz. Boğa burcu toprak burcu olduğundan aslında güven alanımız ile alakalı değişimlere sürükleyebilir.  Kendimizi güvende hissetmeyebilir, insanlardan uzaklaşabiliriz. 

Yeni ayda kendimizi dinlemeli, ne istediğimize karar vermeli fakat hilal fazına geçmeden uygulamaya geçmemeliyiz! Unutmayın ki yeni ay ayın yanık olması demektir. Yani gökyüzünde ayı göremediğimiz sürece kararlarımıza pek de güvenmemeliyiz!

Doğum haritanızda 3 derece boğa hangi evinize düşüyorsa bu etkileri orada yaşayacaksınız demektir. Güneş veya yükselen burcunuz Boğa, Akrep, Aslan ve Kova ise etkisi kaçınılmaz olacaktır. 

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir