Burçlar Game of Thrones Karakteri Olsaydı

Dikkat! Spoiler içermez, tatlılık içerir.

Koç: Aklın fikrin Demir Taht’ta. Senin o tahtı bırakmaya niyetin yok anlaşılan. O zaman sen tam bir Cersei Lannister’sın tatlım.

Boğa: Yeri geldi mi bir lady yeri geldi mi bir anne yeri geldi mi soğukkanlı bir kadınsın. Catelyn Stark’lık senin hamurunda var.

İkizler: Biz senin iyi mi kötü mü olduğunu henüz tam anlayamadık. Ama sen şimdiden kendini geliştirmeye başladın bile. İşte tam bir Sansa Stark!

Yengeç: Yavrularını bu kadar seven ve onlar için çıldıran başka bir anne tanımıyoruz. Sen tabii ki ejderhaların annesi Daenerys Targaryen’sin.

Aslan: Hem güzelliğin hem işini bilmen hem de yele gibi saçlarınla dillere destan bir kraliçesin; Margaery Tyrell’sin. Ah sen yok musun sen!

Başak: Biz senin sakin ve çıtı pıtı oluşuna kanmıyoruz, ne de olsa sen zincirlerinden kurtulmuş bir kadınsın. Sen özgür ve güzel Missandei’sin.

Terazi: Bu güzelliğine ve tarzına düşkün kadına ancak bir prenses olmak yakışır. O zaman senin için Myrcella Baratheon diyebiliriz canım.

Akrep: İşte fenalığın, fesatlığın, gölge güçlerin büyücü kadını! İşte Game of Thrones evreninin ışığa tapan kızıl cadısı! Sen Melisandre değilsin de nesin.

Yay: Özgürlüğüne bu kadar düşkün olunca, bu kadar da cesur olunca sana bir tek Ygritte olmak yakışır. Hiçbir şey bilmiyorsun Jon Snow’cuğum.

Oğlak: Sevdiklerine hizmet etmeyi seven, inatçı mı inatçı, akıllı mı akıllı bir kadınsın. Kılıç kullanmak senin için makyaj fırçası kullanmakla aynı şey. Yüreği dev kadın Brienne of Tarth!

Kova: İyi bir savaşçı, hayatta kalmayı başaran bir kız, ailesi için mücadele eden bir kahraman. Sen bizce hiç kimsesin. Yani sen Arya Stark’sın.

Balık: İnsanlar taht için mücadele ededursun, denizlerin hakimiyeti tamamen sende. Kimse senin kadar iyi gemi kullanamaz, kimse yüreğine senin kadar aşkı sığdıramaz. Yara Greyjoy seni.

 

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir