Burçlar İçin Serinleten Tavsiyeler

Koç: Lider ruhlu Koç’un ihtiyacı olan tek şey, her iki yanında ona dev yelpazeler sallayacak uşaklardır. Tabii günümüz dünyasında bu zor olduğu için en iyi çözüm klima.

Boğa: Boğazına düşkün Boğa’nın serinlemek için frozen içmesi şarttır. Yalnız bu frozen’de meyve eser miktarda olmalı, buz ise beyin donduracak kadar fazla konmalıdır.

İkizler: Çift karakterli İkizler, bir yandan kavurucu sıcaklardan şikayet ederken bir yandan da ısınmak ister. Bunun için de en etkili çözüm oynar başlıklı vantilatördür.

Yengeç: Evini pek seven Yengeç, serinlemek için tatile bile evine gitmelidir. O zaman salonun ortasına konacak çocuk havuzundan daha etkili bir çözüm bulunamaz.

Aslan: Aslan kendini illa plajlarda göstermek, güneş misali ışıl ışıl parlamak ister. Kendisi sıcak olan bu burca serinlik için ne önersek az. En iyisi biz ona güneş kremi verelim.

Başak: Derli toplu ve temiz bir serinlik peşinde olan Başak için en iyi serinleme yöntemi tabii ki bir sürahi dolusu soğuk sudur. Hem su sağlıklıdır, masrafı da azdır.

Terazi: Güzelliğine düşkün Terazi için serinlemek demek, şık bir şapka ve güneş gözlüğü takmak demektir. Ayrıca Bodrum gecelerinde giyebileceği hafif bir elbise de onun için yeterlidir.

Akrep: Hep bir erotiklik peşinde koşan Akrep’e serinleme önerilerimiz şöyle: Üstünde buz gezdirmek, sırtına freş sprey sıkacak birini bulmak, kendine soğuk bir drink hazırlamak.

Yay: Havai Yay’lar için her şey serinlik sebebidir zaten. Denizde vakit geçirmek, her türlü deniz sporu, beach club’larda bikiniyle, mayoyla dans etmek falan ona yeter de artar bile.

Oğlak: Gayet klasik bir burç olan Oğlak, serinlemek isterse ılık bir duş alır. Hepsi bu. Tabii duş aldıktan sonra yine terler ama olsun. Onun için serinlemek de bir mesaidir.

Kova: Mantıklı olduğu kadar özgür ruhlu da olan Kova için serinlik bir ağaç gölgesidir. Ormanlarda püfür püfür rüzgarın, temiz havanın tadını çıkarır. Kova bu işi biliyor.

Balık: Hayalperest ve duygusal Balık hep sıcak kumlardan serin sulara atlama hayaliyle yaşar. Fakat bazen sadece hava aldıran pamuklu kumaşları giymekle yetinir. Hayaller, hayatlar…

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir