in ,

Burçlar İçin Serinleten Tavsiyeler

Koç: Lider ruhlu Koç’un ihtiyacı olan tek şey, her iki yanında ona dev yelpazeler sallayacak uşaklardır. Tabii günümüz dünyasında bu zor olduğu için en iyi çözüm klima.

Boğa: Boğazına düşkün Boğa’nın serinlemek için frozen içmesi şarttır. Yalnız bu frozen’de meyve eser miktarda olmalı, buz ise beyin donduracak kadar fazla konmalıdır.

İkizler: Çift karakterli İkizler, bir yandan kavurucu sıcaklardan şikayet ederken bir yandan da ısınmak ister. Bunun için de en etkili çözüm oynar başlıklı vantilatördür.

Yengeç: Evini pek seven Yengeç, serinlemek için tatile bile evine gitmelidir. O zaman salonun ortasına konacak çocuk havuzundan daha etkili bir çözüm bulunamaz.

Aslan: Aslan kendini illa plajlarda göstermek, güneş misali ışıl ışıl parlamak ister. Kendisi sıcak olan bu burca serinlik için ne önersek az. En iyisi biz ona güneş kremi verelim.

Başak: Derli toplu ve temiz bir serinlik peşinde olan Başak için en iyi serinleme yöntemi tabii ki bir sürahi dolusu soğuk sudur. Hem su sağlıklıdır, masrafı da azdır.

Terazi: Güzelliğine düşkün Terazi için serinlemek demek, şık bir şapka ve güneş gözlüğü takmak demektir. Ayrıca Bodrum gecelerinde giyebileceği hafif bir elbise de onun için yeterlidir.

Akrep: Hep bir erotiklik peşinde koşan Akrep’e serinleme önerilerimiz şöyle: Üstünde buz gezdirmek, sırtına freş sprey sıkacak birini bulmak, kendine soğuk bir drink hazırlamak.

Yay: Havai Yay’lar için her şey serinlik sebebidir zaten. Denizde vakit geçirmek, her türlü deniz sporu, beach club’larda bikiniyle, mayoyla dans etmek falan ona yeter de artar bile.

Oğlak: Gayet klasik bir burç olan Oğlak, serinlemek isterse ılık bir duş alır. Hepsi bu. Tabii duş aldıktan sonra yine terler ama olsun. Onun için serinlemek de bir mesaidir.

Kova: Mantıklı olduğu kadar özgür ruhlu da olan Kova için serinlik bir ağaç gölgesidir. Ormanlarda püfür püfür rüzgarın, temiz havanın tadını çıkarır. Kova bu işi biliyor.

Balık: Hayalperest ve duygusal Balık hep sıcak kumlardan serin sulara atlama hayaliyle yaşar. Fakat bazen sadece hava aldıran pamuklu kumaşları giymekle yetinir. Hayaller, hayatlar…

Written by Pepapp

What do you think?

862 points
Upvote Downvote

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Sağlıklı Beslenmeyi Öğrenme

PepBox ile Eylülde de Motivasyonumuz Zirvede!