in ,

Çiftler İçin Evde 5 Romantik Aktivite

Evde olmanız romantizm yaşamanıza engel değil. Ufak sürprizler, tatlı etkinliklerle evde de romantik zaman geçirebilir, hayatınıza keyif katabilirsiniz. Siz şanslısınız çünkü bir çift olarak karantinadasınız. O zaman neden her gün birbirine benzesin, neden bu ilişki monotonlaşsın ki? Aslında evde de yapılacak bir yığın şey var. İçine biraz aşk, biraz heyecan, biraz seni her halinle seviyorum, senin yanında olayım da gerisi önemli değil kattıktan sonra. Siz yeter ki bu birlikteliğin gücüne inanın. Şu dönemleri en güzel şekilde atlatan bir çift her darbeye dayanır. Bir de böyle düşünün. Hadi, o zaman bir çift olarak evde yapabileceğiniz romantik aktiviteler nelermiş bir bakalım.

1- Dışarıda yemek, içmek, dans etmek çok güzeldi değil mi? Ama evde de keyifli sofralar kurabilir, sonra da birbirinizi dansa kaldırabilirsiniz.

2- Birlikte sinemaya gitmeyi özlediniz mi? O zaman sinemayı eve getirin. Işıklarla, battaniyelerle, mısırlarla film ortamı oluşturun; aşkınızı pekiştirin.

3- Beraber yapacağınız pek çok romantik aktivite var aslında. Ortak fotoğraf albümü hazırlamak, birbirinize şiirler okumak gibi.

4- Karşılıklı oyun oynamaya ne dersiniz? Belki oyununuza tutkulu ödüller de koyarsınız. O kısım fantezi dünyanıza kalmış.

5- Birbirinize hediye vermek için bundan uygun zaman olamaz. Kendi yaptığınız hediyelerle hem ilişkinizi sıcak tutun hem de bu dönemden size bir hatıra kalsın.

Bonus: Birlikte şarkılar söyleyin hatta bu günleri anlatan şarkılar besteleyin. 🙂

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Hangi Burç Eski Sevgilisiyle Yolları Tamamen Ayırır, Hangisi Arkadaş Kalır?

Sosyopix.com İle Anneciğini Mutlu Etme Sırası Sende!