Cildinin Genç Kalması İçin Her Gün Uygulaman Gereken 5 Rutin

Yaşlanmanın doğal bir süreç olduğunu biliyoruz. Elbet cildimiz de bu doğal sürecin etkisine girecek. Zamanla yılların izleriyle yüzleşecek. Fakat bu demek değil ki zamana meydan okuyan bir güzelliğe sahip olamayız. Kendimize baktığımız müddetçe pekala olabiliriz. Kendine bakmak ne demek? Sağlıklı bir yaşam rutini oluşturmak demek. Bol su içmek, iyi uyumak, sağlıklı beslenmek, spor yapmak, stresten uzak yaşamak demek. En önemlisi de cilt bakımını ihmal etmemek demek. Çünkü cildimizi temizlediğimizde, bakımını yaptığımızda ve onu koruduğumuzda aslında gelecekteki bize de yatırım yapmış oluyoruz. Çünkü cilt bakım alışkanlıklarımız cildimizin gençliğini ve güzelliğini belirleyen en önemli rutinler. İşte bu sayede yıllara meydan okuyan ve genç kalmayı başaran bir cildimiz oluyor. Cildine iyi bakan kadınlar şunu çok iyi biliyor: Onların sevdikleriyle keyifle yaşayacak, hayallerini gerçekleştirecek uzun yılları var. Bunun yüzlerinden de okunmasını istiyorlar. Onlar her gün aynı motivasyon ve heyecanla güne başlıyor, kendilerini çok seviyorlar. O zaman hadi, cildinin genç kalması, enerjinin tazelenmesi, zamanın seni yenmemesi için her gün uygulaman gereken rutinlere bir göz atalım.

1- Her mevsim mutlaka güneş koruyucu krem kullanmalısın. Cildi, güneşin zararlı ışınları kadar yaşlandıran çok az şey var.

2- Mutlaka cilt tipine uygun bakım ürünleri kullanmalısın. Sonra istenmeyen aknelerle karşılaşabilirsin.

3- Her gün sabah ve akşam cildini temizlemeli ve ardından nemlendirmelisin. Göz çevresi için de özel bir bakım kremi kullanmalısın.

4- Yenileyici, sıkılaştırıcı, aydınlatıcı serumlar ile cilt bakımına gerekli desteği vermelisin. Cildini temizledikten hemen sonra, nemlendirmeden hemen önce.

5- Makyajını iyice temizlemeden yatağa girmemelisin. Çünkü gün boyunca cildinin gözeneklerinde kirler ve makyaj kalıntıları birikir.

Senin en güzel halin kendi ışıltın. Ve bu ışıltıyı destekleyecek bir cilt bakım markası var: Lyn Skincare! Lyn Skincare; doğanın mucizevi bitkilerinden, özellikle de defneden, gelen güzelliği cildine taşıyor. Felsefesi ise şöyle: Yaşayan, kendini sürekli yenileyen, her dem tazeliğini, dengesini ve güzelliğini koruyan ilahi bir varlık olan doğayla kadınların zamansız güzelliğini buluşturmak. Moda ve trendlerle sürekli olarak değişen güzellik algısından bağımsız, doğal güzelliğinin farkında olan, cildiyle barışık, kendine güvenen, derinden ışıldayan Lyn kadınları yaratmak. İşte ben de bunun için, zamana meydan okuyan bir güzellik için LYN Skincare’den sana özel 5 ürün seçtim.

Lyn Yaşlanma Karşıtı Serum: İçeriğindeki %100 doğal bitkisel yağlar ile cildine ışıltı veriyor, yaşlanma belirtilerini önlüyor, cildini canlandırıyor ve yeniliyor. Yaşlanma karşıtı bakım yapıyor.

Lyn Yoğun Nemlendirici Krem: Nemlendiren ve bakım yapan ipeksi dokusu ile cildinin nem ihtiyacını karşılıyor. Cildinin sıkılaşmasına destek oluyor. Yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor.

Lyn Göz Altı Kremi: Özel formülü sayesinde göz çevreni etkili bir şekilde nemlendiriyor ve ince çizgi oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Lyn Cilt Aydınlatıcı Serum: Formülündeki doğal içerikler sayesinde cildinin ışıltısını ortaya çıkarmaya ve ton dengesizliklerini eşitlemeye yardımcı oluyor.

Lyn Cilt Aydınlatıcı Gündüz Kremi SPF30: SPF 30 özelliği ile cildini güneş ışınlarından korumayı desteklerken özel formülü cildinin aydınlık görünmesine ve nemlenmesine yardımcı oluyor. Cildine enerji veriyor.

Lyn Skincare’in defne yaprağından gelen mucizevi ışıltısı ile cildine de kendine de iyi bak!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir