Cinsel Gücümüzü Arttırmaya Yardımcı Olan 6 Yiyecek

Uyarı: Bu içerik 18 yaş altı kullanıcılar için uygunsuz olabilir.

Konu güzel kızlar, bence şu an her ne yapıyorsanız bırakın ve bu içeriği okuyun. Çünkü hepimiz harika bir cinsel yaşamı hakediyoruz bence. 🙂

Biliyorsunuz erkekler bu konuyla oldukça ilgileniyorlar. Cinsel anlamda daha da güçlü olmak adına gergedan bilmem nesi (boynuzu galiba) bile yiyenler var. Yazık değil mi yahu o zavallı hayvanlara?

Normalde de yediğimiz bir takım yiyecekler var ama bunların bazıları bir takım uyarıcı etkiler de yapmakta. Sadece cinsel ilişki için ye demiyorum, hep ye. Ama bazı yiyeceklere artık farklı gözle bak. ☺ Hazırsan, kadınlar için cinsel gücü arttırmaya yardımcı olan yiyeceklere şöyle bir göz atalım beraber.

1.Çikolata!

Al sana çikolatanın mutluluk vermesi dışında bir güzelliği daha.
Çikolata, içerdiği şeker ve kalori ile tam bir cinsel uyarıcı niteliğinde. Çikolatayı yiyorsun ve beynindeki serotonin seviyesi artmaya başlıyor.

 

Serotonin, o piremses vücuduna mutluluk veriyor. Üstelik kadınlar, erkeklere oranla çikolatanın bu özelliğine daha duyarlı.

2.Rezene

Sen genellikle bunun çayını biliyorsun değil mi? Arada içiyorsun falan. Ama rezenenin aslında salatası da yapılıyor. Tadı ve kokusu anasona benziyor ama bu seni korkutmasın. Rezene, sıkıntılı zamanlarda sana güç ve cesaret de verir.

rezene
C vitamini, demir, potasyum ve kalsiyum deposudur. Vücudun oksijen alımını da arttırdığı yönünde bilgiler var. Kendisi maydonozgillerden. Her gün bir parça tüketmek cinsel gücünü arttırmaya da yardımcı olacak.

3.Nar

Nar, yemesi de keyifli bir meyve. Üstelik en güçlü antioksidanlardan da biri.

 

Nar ve nar suyu, kan damarlarının genişlemesini sağlayarak, vücudun yorulmasını geciktirir. Ancak yulaf ezmesi, yalnızca sağlıklı bir kahvaltı alternatifi olarak görülmemeli artık.

4.Yulaf ezmesi

En sevdiğimiz kahvaltı çeşitlerinden biri yuaf ezmesi. Sütle pişirildiğinde, üzerine de şöyle meyvedir kuruyemiştir eklendiğinde, harika oluyor. Ancak yulaf ezmesi, yalnızca sağlıklı bir kahvaltı alternatifi olarak görülmemeli artık.

yulaf-ezmesi

Çünkü hormonları düzenliyor ve vücut direncini arttırıyor. Sabahları sütlü yulaf ezmesinin içine ceviz, fındık, antep fıstığı ekleyebilirsiniz. Cinsel isteksizliği giderdiği kanıtlanmış bir yiyecek kendisi.

5.Kekik ve nane

Bu arkadaşlar ise hormonlarımızın düzenli çalışmasına yardımcı oluyorlar. Düzenli çalışan hormonlar demek, sağlık demek. Güçlü bir vücut demek. Güçlü vücut da cinsel güç demek!

kekik-ve-nane

6.Acı biber

Metabolizmaya olan katlılarını biliyoruz. Ancak cinsel gücü hep tatlılar, aromatik bitkiler arttıracak diye bir şey yok.

aci-biber

Unutmayın, acı, cinsel isteği kamçılıyor.

7.Salatalık

Ne güzel bir şeysin sen salatalık! Cilde de iyi geliyorsun. Kızlar, salatalık kokusu bizleri rahatlatıp gevşetiyormuş. Ayrıca özgüvenimizi de tazeliyormuş. İnanılmaz!

 

yiyin, ister dilimleyin meyve gibi yiyin!

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir