Daha Yüksek Daha İnce

Neden bahsediyorsun ? Dediğinizi duyar gibiyim fakat bu sene mayo ve bikini trendi tam olarakta böyle.Yüksek bel modaydı ancak şimdi daha abartı, yine bikini altı modellerinin ipleri belin daha üstünde ve daha ince keza aynı ip inceliği bikini üstlerinde de devam ediyor ve işin içine biraz retro karışıyor. Farklı olarak bu sene mayo üstüne kemer ve simli-pullu kumaş kullanımına sıkça rastlayabiliriz.

Plajlarda bu sezon bu tarz yaklaşımlarla ne kadar karşılaşırız belirsiz. Ancak farklı insanların yorumunu merak ediyorum. Çünkü her şey podyumda kusursuz durduğu gibi ne yazık ki gerçek hayatta durmuyor. Böyle bir bikini tercih etseniz basit bir havluya sarılıp kurulanamazsınız ki 😀

Nude renk seçimleri bu sezon sizi bikini ve mayo seçiminde yanıltmayacağını düşünüyorum. Eğer retro bir hava istiyorsanız kiraz, puantiye,çicek ve boyuna çizgili desenlerden yana olmalısınız.Beyaz asla eskimeyecek olan renk seçimlerinden eğer hala koleksiyonunuza katmadıysanız bu sezon tam sırası. Kendinden kemerli mayo modellerinin ayrı bir kemer takmaktan daha kullanışlı olacağını düşünüyorum ama bu modelin çok şık ve değişik durduğunu itiraf etmeliyim.

Sena Ege

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir