Dikkat! Bu Öneri Şunları İçerir: Bol Vitamin, Bol Mineral, Bol Süt. Yani Tek Bardakta Çok Fayda!

Hepimizin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için her gün belirli vitamin ve mineralleri alması gerekiyor. Mesela D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken C vitamini demirin emilimini artırıyor; protein kemiklerin korunmasına destek olurken çinko protein sentezine faydalı oluyor. Yani mineral ve vitaminler bir arada sağlığımıza ve mutluluğumuza çok iyi geliyor. Özellikle A, B1, B12, C, D vitaminleri ile kalsiyum ve çinko minerallerine her gün ihtiyaç duyuyoruz. Bunları düzenli olarak aldığımızda optimum beslenmiş oluyoruz. Bu ne demek? Bu; büyüme, gelişme ve sağlığın sürdürülmesi, iyi bir yaşam kalitesi için gerekli besin öğelerinin ve biyoaktif bileşenlerin uygun miktarlarda karşılanması ve ileri yaşlarda kronik hastalık riskini azaltacak şekilde beslenmek demek. Optimum beslenmezsek görme yetisinin azalmasından bağışıklık sisteminin zayıflamasına, şişmanlıktan yorgunluğa dek pek çok etki ile karşılaşabiliyoruz ve bunu kesinlikle istemiyoruz! İşte bu yüzden vitamin ve mineral bakımından iyi ve yeterli beslenmemiz şart.

Bunun için sana hem leziz hem de besleyici bir süt önermek istiyorum: Yeni Pınar Multi Süt! 1 bardak (250ml) Pınar Multi; günlük A, B1, B12, C, D vitaminleri, çinko ve kalsiyum mineralleri ihtiyacının %38’ini karşılıyor. İlave şeker içermiyor. Kalorisi ve yağ oranı düşük, protein oranı yüksek. (100ml 45 kalori, %1 yağlı, normal süte göre %30 daha fazla proteinli) Ayrıca laktozsuz da. Ve kakaolu ve vanilya aromalı seçenekleri bulunuyor ki en lezzetli kısmı da burası. Yani Pınar Multi sütün bir bardağı, günlük ihtiyaç duyduğun vitamin ve minerallerin %38’ini doğal bir gıda ile karşılamanı sağlıyor. Her gün Pınar Multi tüketerek, tek bardakta sağlığın ve yaşam kaliten için çok fazla fayda elde ediyorsun.

Benim için kendini iyi hissetmen çok önemli. Bu yüzden her gün düzenli olarak gerekli besin öğelerini almalı ve kendine çok iyi bakmalısın. O zaman Pınar Multi ile #TekBardaktaÇokFayda!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir