En Güzel Nail Art Örnekleri

Eveeet! Gelelim güzelliğimize güzellik katacak minik detaylara! Tabi ki hepinizi ayrı ayrı seviyorum kızlar ama öncelikle nail art önerilerimden ilk üçünü, evlenecek olan stresli minnoşlarıma ayırdım. Ama siz benim tatlı bekarlarım da dikkate alabilirsiniz tabi. E hadi bakalım bakalım neymiş bu güzel nail art önerilerimiz!!!

Beyaz ve ışıltının büyüsü

Minnoşum eminim zarif bir gelinlik seçtin ve ben de sana mükemmel dengeyi sağlaman için bu minnoş nail artı buldum.Metalik ve parlak gümüş renginde, tam bir asilzade

Tırnak uçlarınızı metalik ve parlak gümüş renginde, tırnak gövdesini ise aynı rengin mat versiyonunda renklendirebilir, bu tarzı dilerseniz beyazın farklı tonları için deneyerek gelinliğinize uygun renkleri de seçebilirsiniz.

Şık aksesuarlı tırnaklar

Tırnaklarınızı sade renklerle masumhane bir şekilde bakımlı gösterdikten sonra vurucu dokunuşu bu aksesuarlar ile yapabilirsiniz.

Evet, gelelim benim çılgın kızlarıma… Sizlere de şahane seçenekler hazırladım!

Minimal ol, cool ol!Ya peki bu minnoşlukların güzelliğinin mükemmelliği?Sanırım tatlışlıktan öleceğiz!Seksi hatunlarımı da unutmadım!Ay buna bittim kızlar!!!

Benim gibi kedi sevenler de vardır umarım aranızda!

Eee hadi yeter artık ben gidiyorum! Sana da bu nail art maceranda başarılar diliyorum.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir