En İyisini Öğrenci Yapar!

20 Şubat 2021 tarihinde açılımını gerçekleştiren Öğrenci Yapar, öğrenci tabanlı bir freelancer pazar yeri SaaS (Servis olarak yazılım) platformudur.

“En iyisini öğrenci yapar!” sloganımızla başlayan çalışmalarımızda hedefimiz, üniversite öğrencileri için ek gelir ve deneyim kazanmalarını sağlayan bir platform olmanın yanı sıra işletme ve bireysel iş anlamında karşılaşılan belirli süreçlerde; proseslere harcanan maliyet, zaman ve sorumluluğun azalttırılarak daha ekonomik ve daha kesin sonuçlar odağında işlemlerin gerçekleştirilmesi şeklindedir.

Çift taraflı olarak çalışan sistemimizde, freelancer olarak hizmet vermek isteyen kişi üyeliğini gerçekleştirdikten sonra “freelancer ol” butonuna tıklayıp gerekli belgelerini yükleyerek (üniversite transkript veya öğrenci belgesi) kimlik onay sürecini tamamlayabilir. Sonrasında profil ve portfolyosunu detaylandırıp hizmet paylaşarak gelen sipariş ve talepleri değerlendirebilirler. Yanı sıra işveren kullanıcıların açtığı iş ilanlarına tekliflerini gönderebilir ve değerlendirmeye alınabilirler.

Hem hizmet alan hem de hizmet verenin güvenliğini esas aldığımız platformumuzda veri, ödeme veya teslimat aşamalarının hepsi korunmaktadır. Var olan ödeme sistemimizde siparişinizi gerçekleştirirken yapmış olduğunuz ödemeler provizyonda tutulur ve belirtilen teslimat süresi ve şeklinde hizmetinizi teslim aldığınızda ve/veya verdiğinizde tutarınız kesilir/yatırılır.

2020 verilerine göre küresel iş gücünün %35’inden fazlasını karşılayan freelancer (serbest/proje bazlı çalışma) stilini ülkemizde yaygınlaştırmak ve bu süreçte girişim ve Pazar etiği çerçevesinde piyasa dengesini koruyabilmek adına hizmet alan tarafımızda odağımız sanayi ve ticari yönetimler/işletmeler şeklindedir. Fakat sistemimize üye olduktan sonrasında bir kuruluşa bağlı olmadan da hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir