Givin ile Uygun Fiyatlı Alışverişler Bağışa Dönüşüyor!

Mutfak dolabında bir kenara terk edilmiş küçük ev aletleri, ne zamandır gardropta fazlalık yapan çantalar, spor aletleri, çocuklara cömertçe alınmış oyuncaklar, mini mini marka kıyafetler… Evde artık ihtiyacın olmayan her türlü eşyayı bağış karşılığında paylaşabileceğin, uygun fiyatlı alışveriş yaparken bağış yapabileceğin Givin mobil uygulamasıyla mutlaka tanışmalısın!

Yıllardır kullanmadığın bir mutfak robotu bir çocuğun kanser tedavisine umut olabilir mi? Ya da çocuğuna alacağın bir tulumla aynı zamanda maddi yetersizliği olan bir çocuğun eğitime devam etmesini sağlayabilir misin? Her türlü ürün ya da hizmetin sivil toplum kuruluşları için bağış karşılığında verilebildiği Givin mobil uygulamasıyla bu soruların cevabı evet!

Yaklaşık 1 sene önce App Store ve Google Play uygulama mağazalarında yerini alan Givin mobil uygulamasında her türlü ürün ve hizmet, tüm geliri TOG Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, TEGV, TOÇEV ve HAÇİKO gibi eğitim, çocuklar ve hayvanlar için çalışan sivil toplum kuruluşlarına bağış olarak aktarılmak üzere satışa çıkarılabiliyor. Kişiler fazlalıklarından kurtularak sadeleşirken iyi amaçlara katkı sağlıyor, markalar ise denetmek ya da eritmek istedikleri ürün ve hizmetleri geliri bağışlanmak üzere vererek yeni kullanıcılarla buluşuyor. Givin, bir yandan uygun fiyatla alışveriş yaparken bir yandan da iyi amaçlara bağış yapabilmeyi sağlıyor.

Uygulama ile tüm kullanıcılar da, evdeki fazla eşyalarını ya da yoga dersi verme, meditasyon yaptırma, CV düzenlemesine yardımcı olma gibi yeteneklerini, çok basit birkaç bilgi girerek bağış karşılığında verebiliyor. Hatta bir tepsi elmalı tartını, kendi açtığı mantıları çocuklara destek olmak için bağış karşılığında veren kullanıcılar bile var.

Böylece kullanıcılar, para vermeden bile sadece eşyalarını ya da yeteneklerini bağış karşılığında paylaşarak iyiliğe destek olabiliyorlar.

Givin uygulaması aynı zamanda iyiliği, daha çok bağışı ödüllendiren de ilk platform. Uygulama ile eşyalarını vererek ya da alışveriş yaparak destek olan kullanıcılar puanlar topluyor ve dönemsel yarışmalarla da birbirinden eğlenceli ödüller kazanabiliyor. Uygulama aracılığıyla gerçekleştirilen sosyal fayda da uygulamada canlı olarak takip edilebiliyor.

Sen de bu güzel hareketin parçası olmak için Givin uygulamasını App Store ve Google Play’den indirebilir ve fazlalıkların ve alışverişlerinle destek olabilirsin.

Bunun için buraya tıklaman yeterli.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir