Glüten Oranı Düşük Eriştelerle Günün Renklensin!

Katkısız, koruyucusuz ve sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu artık çok iyi biliyoruz. Hem besin değeri olmayan hem doyurmayan hem de kilo yapan şeyleri yememeye özen gösteriyoruz. İşte bu yüzden de gözümüz kulağımız en doğal, en organik gıdalarda. Marketleri, pazarları büyük bir dikkatle dolaşıyor, her ürünün açıklamasını özenle okuyoruz. En tazesini karış karış arıyoruz. Ama artık bu gıdalara ulaşmak o kadar da zor değil.
Sana güzel ve iştah açıcı bir haberim var!

Kadinlarinelinden.com iş birliği ile Anadolu Kadın Kooperatifleri, ağzını tatlandıracak ve gününü renklendirecek leziz mi leziz erişteler üretiyor. Ve bu eriştelerin içinde sadece 4 bileşen bulunuyor. Bu da katkı maddesinin bulunmaması demek. Sadesinin yanı sıra, ıspanaklı, ısırganlı, havuçlu ve pancarlı çeşitleri de var. Eğer sen hepsini bir arada almak istiyorsan karışık erişte de mevcut. Bu sayede sebzeyi ve makarnayı aynı anda tüketmiş oluyorsun. Ve yine bu sayede bu ev yapımı eriştelerle hem sağlıklı hem de doyurucu bir öğün geçirmiş oluyorsun. Rengarenk çeşitleri sayesinde çocuklar için de yemek saati çok daha eğlenceli bir hale gelmiş oluyor.
Hey, işin bir de destek boyutu var!

Bu eriştelerin hepsi Anadolu Kadın Kooperatifleri’ndeki kadınlar tarafından üretilmiş. Yani bu ürünleri satın alarak aynı zamanda kadınlara da destek olacaksın. Bir yandan Anadolu Kadın Kooperatifleri’nin kalkınmasını sağlayacak bir yandan da %100 doğal besleneceksin. Ayrıca sipariş verirken askıya ürün ekleyerek, ihtiyaç sahiplerine doğal ürünlerin ulaştırılmasını da sağlayacaksın. Yani ihtiyaç sahiplerini de destekleyeceksin. Bunu da aşağıda, sipariş etmek istediğin ürüne tıklayarak yapacaksın. Hadi bu destek de senin elinden olsun!
Sade erişte
Ispanaklı erişte
Isırganlı erişte
Havuçlu erişte
Pancarlı erişte
Karışık erişte


Ayrıca nefis ve minik bir pişirme önerim var: Erişteleri pişirirken tereyağından faydalanabilirsin. Servis ederken de üzerine mutlaka ceviz serp. Böylece erişten daha lezzetli olacak. Biraz peynir de hiç fena olmaz, ne dersin? Şimdiden afiyet olsun!
Kadınların elinden her şey güzel!

Unutmadan!

Şubat ayının sonuna kadar pepapp kodu ile yapacağın tüm alışverişler %15 indirimli! Bu ne muhteşem bi’ haber ama, değil mi?

Hadi bakalım, hemen buraya tık tık.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir