Hangi Burca Hangi Yılbaşı Hediyesi Alınmalı

Koç: 1 yıllık pilates dersi üyeliği ya da şarap tadım workshop’u tam ona göredir. Çünkü bir Koç kadını spor yapmayı ve sosyal olmayı sever.

Boğa: A’dan Z’ye mutfak seti ya da 5 Michelin yıldızlı bir restoranda akşam yemeği güzel bir hediye olacaktır. Boğa kadınları yemek yemenin sanat olduğunu bilirler.

İkizler: Yılbaşına özel ufak çaplı bir yurt dışı gezisi ya da gezi notları tutabileceği bir dizüstü bilgisayar alınabilir. Seyahat etmeyi ve teknolojiyi sever İkizler burcu kadını.

Yengeç: El oyması heykel ya da inci takı seti, yüzünde gülümsemeye neden olabilir. Çünkü Yengeç kadınları hem evlerine hem de ilişkilerine oldukça düşkündürler.

Aslan: Keyifli bir oyun için tiyatro bileti ya da ünlü bir moda tasarımcısının en son koleksiyonundan bir parça onu mutlu edecektir. Rol yapılan her şey ve iddialı giyinmek, Aslan burcu kadınıdır.

Başak: Sevdiği yazarın kitaplarından oluşan bir kitap seti ya da stand-up gösterisi bileti Başak kadını için birebirdir. Okumaya, analiz etmeye ve tüm ciddiyetine rağmen gülmeye, güldürmeye önem verir.

Terazi: El yapımı şık bir çanta ya da gerçekten güzel görünen antika bir boy aynası ona alınabilecek hediyelerdir. Terazi kadını güzelliğine, rahatına, zevklerine düşkündür.

Akrep: Kırmızı bir iç çamaşırı takımı ya da pahalı bir şampanya ya da her ikisi birden. Akrep kadınları fantezi dünyaları bir hayli gelişmiş kadınlardır.

Yay: Moda şovuna ön sıralardan bir çift koltuk ya da Yunan lezzetlerinin ve danslarının yer aldığı bir mekanda gece boyu eğlence. Yay burcu kadını sosyal olsun, eğlensin ve eğlenirken de deneyimlesin ister.

Oğlak: En sevdiği mağazadan hediye çeki ya da işlerini kolaylaştırması için son model bir telefon onun için keyifli hediyeler olabilir. Çünkü genelde ciddi olan bu kadının da eğlenmeye ve sevildiğini hissetmeye ihtiyacı vardır.

Kova: Seksi bir çift çizme ya da çeşitli çikolatalardan oluşan bir yılbaşı sepeti hoş olabilir. Kova kadınları özgür oldukları kadar derin ve sevgi doludurlar.

Balık: Romantik bir sofra hazırlamak ya da şiir yazmak gibi yaratıcı ve kişisel bir hediye bu kadını tatmin edebilir. Çünkü içten gelen her şeye karşı hassasiyeti vardır.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir