Hareketli ve Aktif Bir Yaşam Sür, İyi Hisset!

Hem beden hem zihin hem de ruh sağlığın için hayatında mutlaka harekete yer vermelisin. Bütün gün oturduğunda, hiçbir şey yapmadığında, yeterli miktarda su içmediğinde vücudun esneklik gücünü kaybeder, daha zor nefes alırsın, iyi düşünemezsin, enerjin çabuk tükenir, hastalıklara davetiye çıkarırsın. Bu yüzden adım atmak, egzersiz yapmak, bol su tüketmek yaşam tarzın olmalı. Mazeret üretmek yerine harekete geçmelisin. Peki, böyle yaşadığında nolur? Kısa ve öz olarak: Daha sağlıklı ve iyi hissedersin!

Neyse ki seni hareketli ve aktif bir yaşama hazırlayacak bir yardımcın var: AXAFit uygulaması! AXAFit uygulaması ile sana özel günlük adım, su ve egzersiz programı oluşturabilirsin. Ve hatırlatıcılar sayesinde programını kolaylıkla takip edersin. Böylece sağlıklı bir yaşam ve fit bir beden hedefine en etkili yoldan ulaşırsın. Bunun için uygulama içindeki İyi Hisset tabına tıklaman yeterli. Burada kendine günlük adım hedefi belirleyebilir, bunu da istediğin zamanlarda AXAFit’in sana hatırlatmasını sağlayabilirsin. Bunun yanında içtiğin su miktarını da AXAFit ile kontrol edebilir, gün içerisinde senin belirleyeceğin sıklıkta su içmeni hatırlatan bildirimler alabilirsin. Ve Egzersizlerim bölümü ile egzersiz takvimi ve antrenman planı oluşturarak, gün içerisinde yapacağın egzersizleri takip edebilirsin. Antrenman hedefine göre yoga, pilates gibi egzersizlerin yer aldığı fitness videolarından destek alabilirsin. AXAFit İle her anlamda iyi hissedersin.

AXAFit uygulaması; modern ve kullanıcı dostu tasarımı, dopdolu içeriği ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile profesyonel bir sağlık asistanı gibi hizmet veriyor. Hem sigortacılık işlemlerini hem de sağlıklı yaşam içeriklerini ve önerilerini tek bir uygulamada toplayan AXAFit, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğin birçok özelliği barındırıyor. Adım sayar, karbon ayak izi takibi, su hatırlatıcısı, blog içerikleri, sağlıklı yaşam videoları, doktor tavsiyeleri ve dahası. En güzeli ise bildirimlerle sana her an fit bir yaşamı hatırlatması. Yani AXAFit her an yanında!

Hadi, hemen AXAFit’i indir; planını oluştur, sağlıklı kal!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir