En Sevdiğin Fotoğraflarına Işıltı Katmak İster Misin?

Fotoğraf, çok kısaca, ışık sanatı demek. Işık yardımı ile iz bırakmak. Zaten photos kelimesi Yunanca ışık, Graph kelimesi de Latince iz anlamına geliyor. Fotoğraf, bakmakla görmenin birbirinden farklı şeyler olduğunun kanıtı. Fotoğraf bir dil, hem de uluslararası bir dil. Şimdi fotoğrafın tanımını bir kenara bırakalım, onun hayatımız için anlamına bakalım. Fotoğraf, anları ölümsüzleştirmenin en kestirme, en etkili yolu. Bizim için hep hatırlanması gereken, hayatımızda önemli olan o anların. Sadece bu da değil. Fotoğraf anda kalmayı, anın değerini bilmeyi öğreten şey. Ayrıntıları fark etmeyi öğreten. Böylece sevginin, mutluluğun, özlemin o ayrıntılarla bize geçmesini sağlayan. Bir fotoğrafa bakıp kocaman gülümseyebilmemiz, bir fotoğrafa dalıp ağlayabilmemiz bundan. Öte yandan geniş bir perspektiften bakmamızı da sağlıyor fotoğraf. Hafızamızla derin bir bağ kuruyor. Bizi o ana taşıyor, o anı şimdiye getiriyor. Fotoğraf sadece o değerli anı yansıtmıyor, bunun öncesi ve sonrasını hayal etmemizi de istiyor. İşte bu yüzden fotoğraf bize dolu dolu bir zaman dilimi vadediyor. Ve fotoğrafın şüphesiz en güzel yanı; o anı defalarca yaşayabilmemizi sağlaması. Fotoğraf çekmeyi, fotoğrafa bakmayı bu yüzden seviyoruz. Bu kısa yolculuklara çıkabilmek için. Fark etmediğimiz şeyleri görmek, defalarca fark ettiğimiz şeyleri yeniden görmek için. O duyguları bilmem kaçıncı kez yaşayabilmek için. Senin de telefonundaki, bilgisayarındaki, masandaki ya da duvarındaki fotoğraflara baktığında çıktığın böyle yolculuklar olmuştur. O anların iziyle çıktığın zihinsel yolculuklar. İster sanal ister gerçek olsunlar, fotoğrafların o anlara sahip olmanın ve onların elinin altında olmasının verdiği güven ve sıcaklığı taşırlar. Sadece orada olmaları bile sanki farklı bir zamanın içindeymişsin gibi hissettirir. Sevdiğin insanlarla, sevdiğin yerlerde, mutlu olduğun halinle. Peki, bunların arasından öne çıkarmak istediklerin yok mu? Baktıkça hayatını aydınlatmasını, tüm motive edici gücüyle hayatına tutunmasını istediklerin? Eminim vardır. Çünkü bunun için anlarımızı belgeler ve paylaşırız, o anın hayatımızdaki yerini her zaman korumak için. Sosyopix; o unutulmaz anlarını iki yeni göz kamaştırıcı ürünle saklamanı, onlara pek çok kez dokunmanı sağlıyor…

Sosyopix; sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ve bilgisayarında bulunan fotoğraflarla senin seçeceğin farklı temalarda ürünler hazırlayan, bunları adresine ulaştıran bir servis. Bu sayede o anlamlı fotoğrafları yanında hissediyor ve onlara dokunabiliyorsun. Yapman gereken tek şey fotoğrafları seçmek, adres bilgisini girmek ve siparişini vermek. Seçtiğin ürünler 2-3 iş günü içinde istediğin adrese gönderiliyor. Hayatına geçmişin ışığında, hem taze hem de hiç solmayan renkler getiriyor.

Şimdi gelelim yeni ürünlerimize. Sen de benim gibi parlak şeyleri seviyor ve pratik şeyleri hayatından eksik etmiyorsan bu iki ürüne de bayılacaksın. Bence o çok özel anların, böylesi göz alıcı sunumları hak ediyor. Hadi, Sosyopix.com’da seni bekleyen yeni ürünlere bir göz atalım!

Işıltılı Çerçeve: Hatırlandığında parlaklığıyla içini ısıtan anlar vardır. En sıradan gününe bile renk katarlar, en umutsuz anında ışık olurlar. Sevdiğin ve özlediğin birinin gülümsemesi mesela. Senin kendini en iyi hissettiğin o bulunmaz anın enerjisi. Buradaki pozum da fena değilmiş dediğin bir an belki. Belki de bir daha yakalayamayacağın bir kare. Bir daha gider misin hiç bilmediğin bir yer. Eğlencesi bol bir buluşma, hiç bitmesin dediğin bir anda iki kişi baş başa… Bakarken gözlerinde bir ışıltıya sebep olan fotoğraflar. Gözlerini alamadığın, parıltısına kapıldığın. Işıltılı çerçeve tam da böyle anları keyifli bir şekilde sunuyor bize. Suyla dolu ve içinde sim ve yıldız parçalarının yüzdüğü bir çerçeve ile. Onu hareket ettirdiğimizde simler ve yıldızlar dalgalanıyor, hatırlanmaya değer anlarımıza vurgu yapıyor. Bize yıldız tozları olduğumuzu, hiçbir güzel anın kaybolmadığını hatırlatıyor. Biraz da masal prensesi gibi hissediyoruz tabii. Zaten hayatımız da bir sürü anlama, bir sürü maceraya sahip kendi özel masalımız değil mi?

Anıların ışıl ışıl parlamasını izlemek sana ve sevdiklerine keyif versin diye, ışıltılı çerçeve 2 ayrı boyutta tasarlanmış. Yapman gereken tek şey hangi fotoğrafın simler ve yıldızlar arasından sana fısıldamasını istediğini seçmek. Sonra da bir dilek dilemek: Mutluluğumuz daim olsun!

Yapışan Kare Çerçeve: Yaşam alanını nasıl kişiselleştirirsin? Bunun için fotoğraftan daha iyi bir araç var mı? Bak mesela: Belki başka birine göre o sadece iki kişinin kıyafetlerindeki lekeler yüzünden kahkaha attığı bir fotoğraf. Ama sana göre öyle mi ya? O gün duvarları baştan başa boyamak zorunda kalmıştınız. Aslında sadece üstünüzü boyadığınızı fark edene kadar. Ya sinirlenecek ya da stres yapacaktınız. Siz kahkaha atmayı seçtiniz ve o anı bir anda ölümsüzleştirdiniz. O an böylece hatırlamaya değer oldu. Çünkü böyle bir anda sinirlenmek kolay ve sık seçilen yol. Gülmekse sıra dışı ve asla unutulmaz. Şimdi o kare ve belki de böyle farklı hikayeleri olan daha pek çok kare birer fotoğraf oldu. Ve sen artık o fotoğrafları kişiselleştirmek istediğin her alana taşıyabiliyorsun. Hem de yapışan kare çerçevelerin pratikliği ve kolaylığı sayesinde. Yapışan kare çerçevelerin arkasında duvara kolayca asabileceğin çift taraflı bant bulunuyor. Tüm duvarlara rahatça yapışıp iz bırakmıyor. Duvarına zarar vermemek için de oldukça hafif. Ama biz onların senin için manasının büyük olduğunu ve hayatında asla silinmeyecek izler bıraktıklarını biliyoruz tabii. Sen yeter ki hangi anının bulunduğun ortamda yer almasını ve sadece sana o anı hatırlatmasını istediğine karar ver. Tıpkı bir anı ölümsüzleştirmeye karar verdiğin gibi.

Yapıştırıp çıkarman ve istediğin yerde yeniden kullanman için yapışan kare çerçevenin 2 ayrı seçeneği var. İstersen tek, istersen de 3 çerçeveden oluşan set halinde alabiliyorsun. Hem de siyah ve beyaz renk seçenekleriyle. Böylece en güzel anılarla mükemmel dekorlar oluşturuyorsun. Onlara göre dekor, sana göre hayat hikayen!

Ben bu neşeli ürünlere bayıldım! Sen de Sosyopix’in 2 yeni ürün seçeneği ile unutulmaz anılarına farklı bir açıdan bakabilir, filtresiz mutluluklar yaşayabilirsin. Çünkü hayatta değer verdiğimiz anlar bunu fazlasıyla hak ediyor. Ama bu yeni ve daha güzel anların olmayacak anlamına da gelmiyor. Sen parladıkça ve hayata tüm varlığınla tutundukça güzel anların da çoğalacak. Bu da bana umut veriyor….

O zaman hemen https://www.sosyopix.com’a tıkla ve mutluluğunu ikiye katlayacak ürünleri seçmeye başla!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir