Kalıplara Sığmayan Hikayeler Yaratmak İçin Lavila!

Hayatının akışının kimleri etkileyeceği, kimlere örnek olacağı belli olmaz. Aslında hepimiz yaşadıklarımızla hikayeler biriktirir, kendi tarihimizi oluştururuz. Ve hikayelerimizi anlatarak, onları paylaşarak daha anlamlı, daha kalıcı kılarız. Instagram hikaye özelliği de biraz böyle. Yaşadıklarımız, anlarımız, çalışmalarımız, söylemek ve sunmak istediklerimiz hikayelerimizi oluşturuyor. Takipçilerimiz de izleyicilerimiz, dinleyicilerimiz oluyor. Bu yüzden bu kadar keyif alarak kullanıyoruz bu platformu. Gerek hikayelerimiz gerekse gönderilerimiz kendi tarihimiz, kişisel fotoğraf albümümüz oluyor çünkü. Tamam, hemen bir şeyler çekip öylesine paylaşmak güzel ama ne hayatımız ne de hikayelerimiz çerçevelere, kalıplara sığmayacak kadar özel. Bu yüzden de kendimizi herkes gibi değil de kendimiz gibi ifade etmek istememiz doğal. Her şey hızla tüketilirken hikayelerimizin dikkat çekmesi, öyle tık diye geçilmemesi, bizi yansıtması kadar tatmin edici bir şey var mı?

Şimdi seni hikayelerimize ve gönderilerimize eşsiz bir görünüm katan bir uygulamayla, Lavila’yla tanıştırmak istiyorum. Lavila, en iyi anılarımız için tasarlanmış bir gönderi ve hikaye editörü. Bu uygulama ile onlarca eşsiz şablondan fotoğrafına en uygun olanını seçiyor, istersen küçük değişikliklerle en iyi görünümü yakalıyor ve hikayeni oluşturuyorsun. Böylece en iyi anlarını muhteşem bir görünümle sunabiliyorsun. Ve hikayeni paylaşarak mutluluğunu dünyaya yayıyorsun. <3

Hadi, hemen https://apps.apple.com/tr/app/lavila-post-story-editor/id1438101225?l=tr adresine tıkla, Lavila’yı yükle ve kullanmaya başla. İlham verecek hikayeler ve gönderiler yaratmaya başla, kendini özgürce ifade etmenin keyfini yaşa. Çünkü hayatın en güzel hikayeleri hak ediyor.

Bu arada ücretsiz deneme sürümünü başlatarak, 130+ şablonu hemen kullanmaya başlayabilir ve istediğin zaman da iptal edebilirsin.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir