Kış Alışverişinin Olmazsa Olmaz Parçaları

Şimdi size kış boyunca kullanabileceğiniz rahat ve şık parçalardan bahsedeceğiz. İşte sezonun muhteşem anahtar parçaları.

Kış mevsiminin eli kulağında! Yeni sezona hazırlanmak, hala almadıysanız kış gardrobunuzu hızlıca hazırlamak gerekiyor! Bu sezon rengarenk bir kış bizi beklerken, hangi parçalar moda, hangi renkleri daha çok göreceğiz, sezonun olmazsa olmazları neler? gibi sorular kafanızı karıştırabilir. Ama korkmayın! Size kış boyunca kullanabileceğiniz rahat ve şık parçalardan bahsedeceğiz. İşte sezonun muhteşem anahtar parçaları.

Kışın da rengarenk olabilirsiniz! Kim demiş havalar soğudu diye simsiyah giyilmesi gerektiğini? Rengarenk kazaklarla canlı kombinler yaratabilirsiniz. Renkli kazaklar hem sizi sıcak tutacak hem de görünümünüze canlılık sağlayacak. Bu yüzden gardrobunuzda en az iki farklı renk kazak bulundurmanız işinizi bu kış kolaylaştıracak.

Ve tabii ki paltolar, montlar, kabanlar… Kış sezonunun olmazsa olmaz bu parçalarını elbette dolabınızdan eksik etmeyeceksiniz fakat bu renklere dikkat! Özellikle bordo, haki ve bej tonları bu sezon çok ama çok moda. Farklı uzunluklarda, farklı renklerde ve tarzlarda kabanlar, montlar ve paltolar bulundurmanız size büyük avantaj sağladığı gibi tarz bir görüntü de sağlayacak.
mont-kaban

Kış aylarının vazgeçilmezi deri botları da atlayacağımızı düşünmeniz herhalde? İşin içine deri girince her şey daha farklı ve güzel oluyor. Hem sizi soğuk havalardan koruyacak hem de çabasız bir şekilde şık görünmenizi kolaylaştıracak Ayrıca bu botları kombinlemek de aşırı kolay. Tartışmasız pek çok kıyafetle uyum sağlıyor. Bu yüzden dolabınızdan deri botlarınızı eksik etmemenizde fayda var.

Şapka ve beresiz kış mevsimi olur mu? Bir bere veya şapka tarzınızı birdenbire değiştirebilir. Örneğin elbisenizi daha sportif hale getirmek istiyorsanız bu parçaları kullanabilirsiniz. Sizi sıcak tutmasından bahsetmeyeceğiz bile. Rengarenk bereler ve şapkalara sahip değilseniz hemen edinin ve tarzınıza tarz katın.

Oversized modasına katılın! Oversized parçalar sizi rahatlığıyla tavlayacak. Hem rahat olması, hem sizi sıcak tutması, hem de şık görünümüyle dolaplardan eksik olmaması gereken parçalar arasında yer alıyor. Daha büyük parçalarla daha tarz ve rahat hissedeceksiniz!

 

Kaynak: Mynet

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir