Louis Vuitton’un Akıllı Saatine Bir Göz Attık

Geçtiğimiz yıl Android işlemci Tambour Horizon’u kendi markası ile piyasaya sunan Vuiton yenilediği Horizon için yeni bir saat tasarımı çıkardı.

Krem rengin ağır bastığı, ben de akıllı saatim nolmuş yani haliyle dikkat çeken Tambour Horizan’un 2.500 dolar uzerinde satılacağı kesin gibi.

Pahalı olucam tabii ki!nin yanında vaadettiği en önemli özelliği; Ekran ve tüm ek özellikler açık olduğunda tüm gün bataryasını koruyor olması. Eğer güç tasarruf moduna da alırsan 5 gun dayanıyor.

Vuitton’ın ağır basan kahverengi tonlarındaki tekrar eden branded’ının yanında bence bu saat gayet spor-şık denilen bir stile bürünmüş, hediye edilse takarsın değil mi sen de? 🙂

Bu senenin yeni yıl konseptinde ise eski işlemcili akıllı saatini Çin takvimindeki 12 hayvan’a göre design etmişler, Louis Vuiton’un çıkardığı en sevimli tasarım olabilir mi acaba?

 

Her şeyi geçtik, buradan tüm teknoloji devlerine seslenerek, artık şarja gerek kalmayan akıllı telefonlar, saatler yapılmalı diyor ve Louis Vuitton’a saygılarımızı sunuyoruz. <3

Vickivale

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments