Margot Robbie’nin 10 Güzellik Sırrı

Her yerinden hayat fışkıran bir kadın, Margot Robbie. Hem kendisi hem enerjisi güzel. Canlı, bakımlı, tarz sahibi. Onu bizimle tanıştıran, ünlü yönetmen Martin Scorsese oldu. Margot Robbie’yi görür görmez “The Wolf of Wall Street”teki (2013) Naomi Lapaglia için biçilmiş kaftan olduğuna karar vermiş. Hem çıtı pıtı hem tatlı hem de Hollywood’un çok sevdiği gibi “seksi sarışın” olmasından dolayı. Margot Robbie bu filmde etkileyici bir performans sergiledi. Daha sonra “Suicide Squad”daki (2016) Harley Quinn rolüyle çıtayı oldukça yükseltti ve en nihayetinde “I, Tonya”daki (2017) Tonya rolüyle de Oscar’a aday gösterildi. Oyunculuğunun yanı sıra sağlıklı, enerjik ve çekici görüntüsüyle de oldukça dikkat çekiyor Avustralyalı yıldız. Işıl ışıl parlamasını birtakım günlük rutinlere borçlu. Her gün illa ki yemesi gereken şeyler, uygulaması gereken maskeler var. İşte Margot Robbie’nin güzellik sırları:

1- İdeal kahvaltısı avokadolu ve bacon’lı tost. Ayrıca günde en az 10 bardak İngiliz çayı içtiğini de söylüyor.

2- Hangi karakteri canlandırıyorsa ona uygun olacağını düşündüğü bir parfüm kullanıyor. Yani parfüm seçimleri sık sık değişiyor.

3- İşlerden sonra eve geldiğinde eğer vakti varsa “bira banyosu” yapıyor. Bira banyosu, küvette uzanırken bira içmek ve gevşemek demek.

4- Uyumak için uyku gözlüğü, rahatlatıcı müzik ve tütsü vazgeçilmezleri arasında.

5- Uyku onun için çok önemli. Yalnızca uyuyacağı zaman eve geliyor. Eğer uykusu yoksa dışarıda beynini boşaltıp öyle geliyor eve. O zaman da battaniyeyi üstüne çekip istediği kadar uyuyor.

6- Margot Robbie tam bir Harry Potter hayranı. Kitapları 20 kez okumuş. Hala da meditasyon niyetine Harry Potter okuyor.

7- Formunu korumak içinse bale teknikleriyle pilatesi birleştiriyor.

8- Her ne kadar çok başarılı olduğunu düşünmese de tenis de keyif alarak yaptığı sporlar arasında.

9- Özellikle göz çevresi bakımına önem veriyor yıldız. Göz kremleri ve göz altı kapatıcıları çantasında taşıdığı ürünler.

10- Stresten uzak bir hayat sürmesini ise seyahat etmeyi sevmesine bağlıyor. Bu yüzden de en az 12 tane bavulu var!

Senin için https://www.harpersbazaar.com/culture/features/a16958/margot-robbie-daily-routine/ adresinden derledim.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir