Balık Burcunda Merkür Gerilemesi, Dikkat!

Uzun bir molanın ardından tekrar bir retroyla karşınızdayım! Bir kere hayırlı bir haber ver artık, diyebilirsiniz haklısınız! Merkür nedir? Merkür düşüncelerimiz, zihnimiz. Merkürün balığa geçmesiyle o zihin o kadar bulanıklaşıcak ki. Zararlı konumda olduğu balıkta gerçekleşen retro, bizi adeta sarhoş yapacaktır. Gerçekleri görmekte zorlanabilir, hissel davranışlarda bulunabilir. Ah manipülatif eski sevgililer mi tabi ki onlar da dönecektir. Unutmayın ki retro bize mantıklı kararlar verdirmez, eski sevgililerimize de!

18 Şubat 2020 saat 02:54 sularında merkür geri hareketine başlayacaktır. Fakat hep söylerim bizi adeta sarsan, değişik hislere sürükleyen günler merkürün durağan pozisyonda olduğu günlerdir.16 Şubat saat 02:53 sularında merkür durağan pozisyona geçecek ve 18 şubata kadar durağan kalmaya devam edecektir. Bu retroda olabilecek durumlardan bahsedelim. Teknolojik aletlerde bozulmalar meydana gelebilir. Kazalar, sakarlıklar oldukça aktif olacaktır. Balık burcunda gerçekleşeceği için özellikle su içeren bozulmalar, kazalar olabilir. Telefonlarınızı tuvalete düşürmemeye dikkat edelim! Su ile bağlantılı bir çok kaza yaşayabilir. Dünyada seller, su baskınları,uçak kazaları gibi gündemler olabilir.

Bu retroda kendimizi tembelleştirebilir, planlarımızı erteleme yolunu seçiyor olabiliriz. Tembelliği bir kenara atın fakat yeni bir karar, imza, sözleşme yapmamanız gerektiğini de hatırlatırım.

Depresyona oldukça yatkın olabilir, geçmişi çok fazla kafamıza takabiliriz. Aynı zamanda balık burcu bağımlılıkları simgelediğiden; alkol, uyuşturucu, cinsellik bağımlılıkları çok gündemde olabilir ve bunlarla ilgili etraftan haberler alabiliriz.

Aynı zamanda balık burcu merhametli, vicdanlı bir burç olduğundan geçmişi affetmeye, insanlara karşı olan kinimizi yok etme eyilimine düşebiliriz. Kabullenme süreci demek daha doğru olacaktır.

Dualizm biraz daha ön planda olacaktır. Bu dönemde çok verici olmamaya dikkat etmekte de fayda var.

Sağlık konusuna gelirsek bu dönemde hormonlara, hormonlara bağlı hastalıklara, şeker, karaciğer gibi hastalıklara dikkat etmekte fayda var.

Bu retro balık burcunda gerçekleşecek fakat o kadar gerileyecek ki sonrasında kova burcunda geri hareketine devam edecek. 5 Martta Kova burcunda gerilemeye başlayacak ve gölge hareketlerle birlikte 10 Martta son bulacak. 5 Mart-10 Mart arası süreçte sıradışı, karmaşık olaylar gündemimizde olabilir. Sabit fikirli davranabiliriz ve bu fikirleri fazla empoze etmeye çalışabiliriz. Bu tarihler arasında elektrik çarpmalarına ekstra dikkat etmemiz gerekir.

19 Şubat 07:29 itibariyle Güneş Balık burcuna geçicek ve gökyüzünde muhteşem bir balık burcu havası esecek. Bu günlerde kolektife yönelmek, dua etmek, kafa dinlemek, müzik dinlemek ruha çok iyi gelecektir.

Unutmayalım ki retrolar zihnimizi bulanıklaştırır, doğru kararlar verdirmez. Neden verdirmez çünkü mantıklı düşünemeyiz, her şeye iyimser yaklaşabiliriz. Neden iyimser dedim, retrolar biliyorsunuz ki eski sevgililerin dönmeleriyle meşhurdur. Eski sevgili ayrıntılı düşünemez bir hamle yapar ve siz( tabi tam tersi de olabilir) size yaptıklarını unutmuş olup, balık doğasıyla o an affedici davranırsınız. Eğer bir karar vermeniz gerekiyorsa zamana bırakmanızı öneririm. Balık burcunda olan bu retro karmik dersler verebilir aksi takdirde. Yeni ilişkiler, yeni imzalar, yeni kararlar çok fazla önermiyoruz. Retroda başlamış bir ilişkiniz varsa retroda bitebilir. Bu ayda geçmişte yarım bıraktığınız işlere dönebilirsiniz. Retrolar aynı zamanda çok güzel içselleştirir. Yazı yazmayı, şarkı yazmayı sevenleriniz varsa ya da senarist, içerik üreten kısaca; sizin için mükemmel zamanlar iyi değerlendirin!

Bu söylediklerim retro doğumlular için geçerli değildir. Retro doğumlular tam tersine uzun zamandır bekledikleri işlere başlarlar ve güzel başlangıçlar yapabilirler. Kıskanmayın, onların zihinleri hep retroda bari yılın birkaç ayı şanslı olsunlar!

Sevgiler

Sena Terzi

Written by Pepapp

One Comment

Leave a Reply
 1. Hi there

  We would like to advertise on your website, letspepapp.com, with our website, we are in the Affiliate Marketing Niche, we would be mostly interested to

  -Place a banner on your homepage (With Do-follow Link)
  -Text AD on your homepage (With Do-follow Link)
  -Or buy sponsored post on your blog (With Do-follow Link)

  Could you please send us an email back with an offer for any of the above advertising options that would work for you?

  Nicholas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir