Aman Tanrım!Aman Tanrım!

Ne? Instagram’da Paylaşım Yapıp Para mı Kazanacağım?

İnternetten para kazanmak herkesin hayali! Peki ama, nasıl?

PostBee isimli uygulama markalarla kullanıcıları bir noktada buluşturarak herkesin istediği tanıtım kampanyalarına katılmasını ve paylaşım yaparak para kazanmasını sağlıyor. Böylece hem markalar vermek istedikleri mesajları ve yapmak istedikleri tanıtımları doğrudan gerçek kullanıcılar yoluyla geniş kitlelere ulaştırıyorlar hem de kullanıcılar sosyal medyadaki çevrelerine ve hesaplarının aktifliğine göre para kazanabiliyorlar.

PostBee’nin çalışma sistemini yaygın tabirle “fenomen” olarak bilinen influencer’lara benzetebiliriz. En önemli fark ise markalar bir paylaşım için bir kişiye yüksek bir ücret ödemek yerine çok sayıda paylaşım için çok sayıda kişiye ödeme yapıyor, sonuçta daha doğal ve etkili bir tanıtım kampanyası gerçekleşiyor. Zaten platform da üyelerini “micro-influencerlar” olarak tanımlıyor. Yani yüz binlerce takipçisi olmasa da sevdikleri ve arkadaşlarından oluşan daha samimi bir takipçi kitlesine sahip kullanıcılar…

Uygulamaya üye olup bilgilerini, ilgi alanlarını girdikten ve Instagram hesabını doğruladıktan sonra sana belli aralıklarla ilgi alanlarına uygun kampanyalar görüntüleniyor. Bir kampanyaya katılmadan önce sonunda kaç para kazanacağını baştan görüyorsun. Böylece hiçbir zaman sürpriz yaşamıyorsun. Bu aşamadan sonra tek yapman gereken beğendiğin kampanyalara katılacağını belirtmek ve sana verilen görevi katılım limiti dolmadan hemen gerçekleştirmek. Bu görev verilen fotoğraf ve yazıyı Instagram’da paylaşmak da olabilir, bir mağazayı ziyaret edip fotoğraf çekip paylaşmak ya da sadece bir ankete katılıp birkaç soruyu cevaplamak da.

Hızla büyüyen ve kısa sürede 10 bin kişilik üye kitlesini geçen PostBee ile sen de bir marka elçisi olup arı gibi çalışarak para kazanmak istiyorsan uygulamayı App Store ve Google Play’den akıllı telefonuna indirebilirsin.

PostBee’yi indirmek için tıkla: http://bit.ly/postbeeapp

Written by Pepapp

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments