Ön Sırada Defile Stilleri: Tona Ton Giymek

NEW YORK, NY - FEBRUARY 10: Kate Upton, Jourdan Dunn, Maya Jama, Victoria Justice and Devon Windsor attends the Jonathan Simkhai fashion show during New York Fashion Week: The Shows at Gallery I at Spring Studios on February 10, 2018 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images for New York Fashion Week: The Shows)

Defilelerde front row olarak izlemek için davet edilen stil ikonlarının tona ton çekiciliğini kullanarak isimlerinden bahsettirmesini mercek altına aldık. Bir zamanlar aynı renk bir arada kullanılmaz diye biliyorduk. Artık tek tonu giyebilir isterseniz aynı rengin bir kaç tonunu da kullanabiliriz. Kural yok, sınır yok. Zevkleriniz gözler önüne seriliyor! Bu defa bambaşka.

Ön Sıra

Front Row anlamına gelen ön sıra davetliler için önem taşıyor. Ön sıra olarak defile izlemek elbette tamamen göz önünde olmak anlamına geliyor. Bunu çok iyi bilen ünlüler, özenle hazırlanıyor. Bu trend de aynı tonları aynı anda kullananlar çoğunlukta. Aynı tonun farklı tonlarda tercih edenlerde var. Ekim ayı geçmeden bu trendi kendi hayatınızda da kullanmanız için size bir kaç ipucu derledik.

Bir Ruj Bir Ceket

Aynı renk ruj ile tonunda giden bir ceketi birleştirmeyi deneyin.

Farklılık

Kırmızı ayakkabınızı bordo bir ruj ile birleştirebilirsiniz.

Soğuk Takım

Soğuk renklerden oluşan aynı renk takımlar da tercihler arasında. Spor görünüm kazandırmak için parlak kumaşları kullanın. Turuncu, sarı gibi sıcak renkler daha iddialı ve canlı durucaktır.

Çarpıcı Etki

En fazla tercih edilenler arasında zıt renkleri birarada kullanmakta var. Yeşil ve Kırmızıyı bir arada kullanmak size olduğundan daha çarpıcı bir hava vericektir.

Kırmızı Bordo

Kırmızının ve bordonun tüm tonlarını bir arada kullanmak eskiden demode bir görünüm kabul edilirken şu an tam tersi çok trend!

Burcu Bayrakçı

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir