PepLand’de Bir Yıldız Gibi Parlayacaksın!

Çok mutlu olacağın, kendini çok iyi hissedeceğin ve ışıl ışıl parlayacağın bir ülke var. Bu ülke sana yıldızlar kadar yakın. Çünkü sen de bir yıldızsın. Harikalarla dolu bu ülkenin adı PepLand ve oraya gitmek için yapman gereken tek şey Pepapp premium’a geçmek. Premium’la birlikte PepLand’in sürprizlerle ve ayrıcalıklarla dolu dünyası ekranına geliyor. Ekranın bir anda daha canlı ve daha parlak oluyor. Çünkü bu ülkede çok yetenekli 7 penguen yaşıyor ve bu penguenler her gün senin için gelişmiş tavsiyeler veriyorlar. Burçlardan şarkı önerilerine, indirim fırsatlarından canlı sohbete dek aradığın ve ihtiyacın olan her tavsiye onlarda. Üstelik bu tavsiyeler senin istek ve beklentilerin doğrultusunda her gün yenileniyor. Bu ülkenin en çekici yanı ise PepLand’e zirveden, en tepeden, bir kraliçe olarak giriş yapman. Evet, PepLand’e geçtiğinde bu ülkenin PepQueen’i yani kraliçesi oluyorsun ve sadece sana özel avantajlardan anında faydalanıyorsun. PepLand resmen rüyalarının ülkesi!

PepLand’de sana hizmet edecek penguenler ve görev dağılımları şöyle:

AstroPep senin için her gün burcunu yorumluyor, astrolojik gelişmelerden haberler veriyor.

PepArt her gün birer tane film, kitap ve müzik önerisinde bulunuyor; genel sanat bilgileriyle gününe renk katıyor.

PepClub çeşitli markalardan çok özel avantajları, fırsatları ve trendleri seninle paylaşıyor.

PepTalk seninle anında sohbet ediyor, sadece sana özel tavsiyeler veriyor, ekranını daha aktif ve renkli bir hale getiriyor.

PepYogi yoga ve nefes teknikleriyle hem bedenini hem de ruhunu güçlendiriyor.

FitPep uzun ve sağlıklı bir yaşam için beslenme ve fitness önerileri sunuyor.

PepDoc da seni anında uzman doktorunla online olarak buluşturuyor, sağlık sorunlarının kolayca çözümünü sağlıyor.

PepLand’in PepQueen’i olmak, zirvedeki yerini almak, göz alıcı hizmetlerden anında yararlanmak için yapman gereken tek şey hemen aşağıda bulunan taç butonuna tıklamak! Üstelik denemen için ilk 7 gün de ücretsiz! <3

Bir yıldız gibi yükselmenin ve ışığını yaymanın tam zamanı!

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir