Plaj Düğünü Modası

Katılacağınız düğüne mükemmel bir kıyafet bulmak oldukça zordur ancak düğün mekanı plaj ise bu işleri daha da zorlaştırabilir. Çünkü plaj düğünleri daha doğal, sade olmayı gerektirir ancak bunun yanı sıra şık ve trend bir görünüm de yakalamanız gerekir. Neşeli renkler, cesur baskılar ve eğlenceli aksesuarlarla bu stili yakalamak mümkün. Plaj düğününde nasıl giyineceğiniz ile ilgili ipuçlarını sizin için derledim.

Canlı ve cesur renkler

Plaj düğünlerinin güzelliği, istediğiniz herhangi bir cesur rengi hiç tereddüt etmeden tercih edebilmenizdir. Uçuk ve iddialı renkler denemek için mükemmel bir fırsat.

Şık ve düz sandaletler giyin

Plaj düğününe topuklu ayakkabı giymeyi asla düşünmeyin. En iyi seçenek, giyindiğiniz kıyafete uygun stilinizi tamamlayacak bir çift sandalet olacaktır. Konsepte uygun takılar

Bu sezonun trendi deniz kabukları takılarıyla hem konsepte uygun hem de eğlenceli bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Plaj konseptinin olmazsa olmazı şapka

Bir plaj düğününde kullanılabilecek en akıllıca aksesuar şapkadır. Şapka sadece pratik bir aksesuar değildir, herhangi bir kıyafeti 10 kat daha çekici hale getirebilir. Kumsalda rahat etmek için kısa elbise

Maksi bir elbiseyle kumsal düğününe katılmak görüntü olarak harika ancak kullanım olarak sizi biraz zorlayabilir. Eğer fazlasıyla rahat hareket etmek istiyorsanız mutlaka kısa elbiseler tercih etmelisiniz.

Uçuş uçuş elbiseler

Hem rahat hareket etmek hem de şık olmak isteyenler için kısa elbise önerilerinde bulunmuştum. Ancak hem büyüleyici hem de şık olmak isteyenler için ise önerim uçuş uçuş maksi elbiseler. Dar olmayan salaş elbiselerle konsepte uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir