2018 Plaj Modası

İlkbahar mevsimiyle birlikte tatil kombinlerini hazırlayanlardan mısın? Tatil stilinin en önemli parçaları bikini, mayo ve plaj kıyafetleridir. Plajın en havalısı sen ol diye, bu büyük paydanın sahiplerinin 2018 trendlerini derledim. Plaj modası denince akla ilk gelen mayo ve bikini modelleri oluyor ancak artık plaj modasının büyük çoğunluğunu plaj kıyafetleri oluşturuyor. İşte bu sezonun 8 anahtar trendi:

Gökkuşağı çizgileri

Gökkuşağı çizgilerini seviyorsan bu trendden çok memnun kalacaksın. Bu sezon günlük hayatta da yoğun olarak kullanılan gökkuşağı trendi plajları da etkisi altına aldı. Gökkuşağı çizgili mayolar, plaj elbiseleri, terlikler ve çantalar… Tatil bavulundaki her ürün bu yaz çok renkli olacak.

Büzgü

Ne kadar güncel modellerde kullanılsa da, büzgünün olduğu her model vintage havasına giriyor. Bu şirin detayı, bu sezon birçok alanda olduğu gibi plaj kıyafetlerinde de yoğun şekilde göreceğiz.

Büyük hasır şapkalar

Hasır şapkalar bu yaz sahile çıkaracağın en havalı aksesuarlardan birisi olacak. Kural şu: Ne kadar büyükse o kadar iyi!

Püsküllü mayolar

Püsküller geçen sene büyük bir sıçramayla her alanda kullanıldı ve bu sezon plaj modasında da karşımıza çıktı. Püsküllerin boyutları, kullanım şekli oldukça eğlenceli ve şık modeller ortaya çıkardı. Bu hareketli ve gözde trende kayıtsız kalma derim.

Kemer modası

Bu sezon yüksek bel mayolar kemer aksesuarıyla birleşerek öne çıkıyor. Bel kısmını daha ince gösteren bu detayla, hem retro bir hava hem de zarif bir görünüm elde edebilirsin.

Tığ işi

Plaj kıyafeti söz konusu olduğunda bu yaz bikiniden eteğe kadar her şey tığ işi. Bu zarif trende bu yaz bir fırsat vermelisin.

Klasiğin çok dışında plaj giysileri

Bu yıl podyumlarda farklı bir tarz ortaya çıktı. Plaj modasında bikini ve mayoların altına giyilen pantolonlar ve etekler fazlasıyla değişime uğradı. Plastik moda trendinden, pırıltılı şeffaf tüllere farklı bir tarz yaratmak isteyenler için ideal bir trend.

Çeşitli baskı ve desenler

Çeşitli baskılarla hazırlanan mayo, bikini ve elbiselerle eğlenceli bir tarz yakalayabilirsiniz. Meyve, çiçek ve değişik eğlenceli baskılar oldukça şirin modeller oluşturuyor.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir