PMS Döneminde Burçlar

Koç:

pms döneminde burçlar

Etrafındaki herkese emirler yağdırır bunlar: Sen bana çay yap, sen git çikolata al, sıcak su torbam nerede, birisi bir ağrı kesici versin, ben sana bu çikolatayı mı al dedim, yeter hepiniz kaybolun!

Boğa:

boğa burcu

Normalde de boğazlarına aşırı düşkün oldukları için, PMS’in en oburu bunlardır. Siz siz olun menüleri XXL almaya dikkat edin. Yoksa sizin tepsinizdekileri de yer bitirir.

İkizler:

ikizler burcu

Çift yönlü aka dengesiz İkizler, PMS döneminde çok yönlü hatta yön manyağı olurlar. Aynı anda hem karınları ağrır, hem acıkırlar, hem sinirlenirler, hem duygusallaşırlar, hem…

Yengeç:

yengeç burcu

Her nerede komedi filmine ağlayan birini görürseniz bilin ki o PMS’teki bir Yengeç’tir. Jim Carrey Jim Carrey olalı, ona bu kadar ağlanmadı.

Aslan:

aslan

Patlamaya hazır bir bomba olan Aslanlar, PMS döneminde en minnoş şeyden bile kavga çıkarabilirler. Hello Kitty’li çorabımın tekini bulamıyorum, nerede diyorum sana neredeee!

Başak:

başak burcu

İnternette yazan bütün PMS tedavilerini, sırasına göre uygulayan, kontrol manyaklarıdır bunlar. Önce ağrı kesici sonra battaniye, önce battaniye sonra ağrı kesici değil!

Terazi:

terazi burcu

Zaten tembel olan Teraziler, PMS döneminde iyice yayarlar. Ayrıca şiştikleri, saçlarını beğenmedikleri ve her yerleri ağrıdığı için de hayatta dışarı çıkmazlar. Hasta kedi gibidirler.

Akrep:

akrep burcu

PMS’te dişiliği artan bir burç varsa o Akrep’tir. Yırtıcı bir hayvan gibi etrafa kükreyip, kadınsı kokular yayarak avının aklını çeler.

Yay:

yay burcu

Burçların en coşkunu Yay, PMS’te de yerinde duramaz. Sanırsınız free dönemdedir. Tek kusuru bir yay gibi gergin olmasıdır. Hedef olmamaya dikkat.

Oğlak:

oğlak burcu

Bilin bakalım PMS döneminde dinlenmeyi reddedip, çılgınlar gibi çalışan burç hangisidir? Tabi ki Pazartesi sendromunu PMS’e tercih eden Oğlaklar.

Kova:

kova burcu

Özgürlüğüne o kadar düşkündür ki PMS’i mantıken reddeder. Zaten uyumsuz olduğu için PMS onun için sıradan bir dönemdir.

Balık:

balık burcu

Yaşasın, dinlenip hayaller kurabileceğim, daha fazla uyuyabileceğim ve bol bol tatlı yiyebileceğim o dönem geldi. Bu bir Balık tepkisidir işte.

Written by Altan Yiğit

One Comment

Leave a Reply
  1. Howdy very nice blog!! Guy .. Excellent .. Wonderful ..I will bookmark your site and take the feeds additionally?I’m happy to seek out a lot of helpful info right herewithin the submit, we want work out extra strategies on this regard, thanks for sharing.. . . . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir