Regl Döneminde İzleyebileceğiniz Çikolata Tadında 5 Film

1 ) Flipped:

Wendelin Van Draaner’in Türkçe’ye ‘Yanılmak Güzeldir’ başlığıyla çevirilmiş romanının sinema uyarlaması. Sıcak su torbalarınızı fırlatın bir kenara çünkü Bryce ve Julie’nin arasındaki sıcak iletişim içinizi ısıtacak!

 

2 ) Magic in the Moonlight

Woody Ellen’ın insanı hemencecik içine alan hikayelerine hepimiz aşinayızdır elbette. Gözden kaçmış olma ihtimalini göze alarak bu tatlı hikayeyi zor günlerinizde yanınızda olması için buraya bırakıyorum. Umarım seversiniz.

 

3 ) Submarine

Oliver ve Jordana’nın alışılmışın dışındaki ilişkisi tıpkı filmin soundtrackleri gibi inanılması zor bir güzellikte. Bence filmi izledikten sonra Alex Turner’ın film için çıkarttığı albümü adet günlerinize yayıp dinledikçe dinleyin.

 

4 ) It’s Kind of a Funny Story

Craig’in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Hepimizin düşük hissettiği anlar vardır özellikle bu aralar biraz öyleyiz ki şu an bu yazıyı okuyoruz değil mi kızlar? O zaman bakın Craig’in başına gelen talihsiz olay onun hayatını nasıl güzel etkiliyor.

 

5 ) Ruby Sparks

Öyle bir hayat düşünün ki yazdığınız her kelime gerçeğe dönüşüyor. Calvin’in tercihi aşktan yana oluyor. Peki ya siz kızlar? Siz neler yazardınız?

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir