Ruhumuza En Yakın Parçalar: İç Çamaşırları 

Ruhunuza en yakın olan sizi daha özgüvenli, seksi ve zarif hissettiren tasarım objesi iç çamaşırında 2018 trendlerini sizin için derledim. Kadın iç giyim ürünleri kadınlar için önemli aksesuarlar arasında yer almakta. Kıyafetlerinizin altına giydiğiniz çamaşırın duruşu ve modeli, üzerinizdeki kıyafetin duruşunu büyük oranda etkiler. Siz bunu hissetmeseniz de şık ve özel bir iç çamaşırının psikoloji üzerinde de yarattığı etki büyüktür. Seçtiğiniz iç çamaşırı tercihine göre kendinizi  daha özel, seksi veya zarif  hissedebilirsiniz. Peki 2018 in en çok tercih edilecek ‘en trend iç giyim parçaları’nın neler olduğunu biliyor musunuz?

Tek parça bodysuit

Tek parça iç çamaşırları kadınların uzun yıllardır tercih ettiği modellerdendir. Aksesuar ve kullanılan materyallerin gösterdiği değişikliklerle, bodysuit’lerin de tarzı oldukça değişiyor. Bodysuit’lerin kullanışlı oluşu, koruyuculuğu ve gösterişli oluşundan dolayı çok tercih edilmesi üzerine birçok farklı model, renk ve tarzda bodysuit’ler üretilmeye başlandı. Öyle ki siyah tül veya saten olanlar çoktan gömlek ve ceketlerin altına giyilmeye başlandı bile! Böylelikle bodysuit kadınların yeniden vazgeçilmezi olmaya başladı. Aynı anda birden fazla amaçlı kullanılabilmeleri ve işlevsel olmaları da popülerliklerinin artmasını sağladı.

Dövme baskısı efektli çorap ve çamaşırlar

Kadınlar son zamanlarda, sıkıcı olmayan tasarımların arayışında. Kadın iç çamaşırı tarzına yerleşmeye başlayan ve özellikle fantezi iç giyim olarak kullanılan dövme baskılı iç çamaşırı modelleri, bu sezonun önde gelen trendlerinden biri. Bunlar ten rengi ve siyah ile işlenmiş, ten rengi kısmı çok ince tülden olup, sanki yokmuş gibi duran ve vücudunuzda sadece siyah kısmı varmış gibi duran dövme efektli, çok seksi ve göz alıcı parçalardır. Henüz denemediyseniz şiddetle tavsiye ederim

Kadife dokunuşu

Kadife artık her yerde sıklıkla kullanılmaya başlandı fakat iç çamaşırlarda yarattığı şıklığı mutlaka denemelisiniz! Narin, zarif ve şık bir yansıması olan kadife iç çamaşırı modelleri iç giyim kadın sektöründe en çok satan ürünler arasında.

Transparan etki

Bir iç çamaşırında en olmazsa olmaz, en seksi parça nedir diye sorarsanız kuşkusuz transparan olan her şey deriz! Transparan iç çamaşırı kadını hem çekici gösterir hem de en duru ve sade güzelliğini ortaya çıkarır. 2018 kadın iç giyim trendlerinde transparan iç çamaşırı modellerini, farklı model ve aksesuarlarla üst sıralarda görmemiz mümkün. Kemerler

Fantezi iç çamaşırlarında kemer kullanımı bu yıl oldukça moda. Çamaşırlara fantezi havası vermek için üretilen kemerler yeni bir akıma öncü oldu.

Vazgeçilmez dantel

Dantel, hassas görünümü ve mevcut desenlerin çokluğu nedeniyle iç çamaşırlarında sıklıkla kullanılır. Ayrıca daima trend olmanın yanı sıra zamansız klasik bir şıklık sağlar. 

Nakış deseni

Minimalist nakış desenleri sezonun en göz alıcı trendlerinden biri. Dantellerde olduğu gibi, iç çamaşırında da nakış her zaman popüler. Bahar renkleriyle ve değişik desenlerde işlenmiş naif nakışlarla, iç çamaşırlarına yaz geliyor. Ayrıca kadınsı dokunuşlar ve güzel detaylar sağlıyor.

Retro bir hava: Yüksek bel kesimleri

Bu sezon hem bikinilerde hem de iç giyimde sıklıkla kullanılan bir kesim olan yüksek bel, iç giyimde retro bir hava estiriyor.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir