Saçın Ruh Halini Ele Veriyor

Dağınık saç: Özgürlüğüne düşkünsün. Kuralları, rutin bir hayatı sevmiyorsun. Enerjin o kadar fazla ki, sana göre dışarı çıkıp dolaşmak, bir şeyler üretmek,  arkadaşlarınla vakit geçirmek aynanın karşısında saatler geçirmekten daha önemli.

Topuz saç: Derli toplu olmayı seviyorsun. İşine odaklanmış vaziyetteyken saçlarının sana engel olmasını istemiyorsun. Ağırlığını hissettirmek en çok önem verdiğin şeylerden biri.

Kısa Saç: Prenseslik sana göre değil. Hareketli ve neşelisin. Saçların da gücünü ve kararlılığını ortaya koyuyor. Ayrıca çocuksu görünümüne rağmen gizemli bir seksiliğin de var.

Uzun saç: Kadınsılık en vurucu özelliğin. Saçlarına şekil vermeyi, kıyafetine ve moduna göre bir saç şekli belirlemeyi seviyorsun. Sana göre saç bir güç sembolü.

Arkadan bağlanmış saç: İlgi çekmeyi seviyorsun. Modern ve akıllısın. Her konuda iddialı olduğunu herkes bilsin istiyorsun. O saçlar keyifli bir dans sırasında açılabilir de, kim bilir.

Fönlü saç: Kendine özen gösteriyorsun. Dağınıklık ve salmışlık sana göre değil. Eğer işler monotonluğa doğru gidiyorsa bir fön hareketiyle kendine gelmeyi biliyorsun.

Renkli saç: Seni kalıplara sığdırmak zor. Farklı olmaya çalışmadan farklısın. Güzel olduğunun da farkındasın. İçinden hiçbir şey gelmediği günler de bile saçların çok şey anlatıyor.

Örgü saç: Sevimli seksilerdensin. Kimse gelenekçi olduğunu sanmasın, aksine deli dolu ve maceracısın. Örülmüş bir saç, cesaretin konusunda fazlasıyla ipucu veriyor.

Kısacık saç: Bağımsız, akıllı, yalnızlığı seven ve her zaman kendi yolunu çizen bir insansın. Ayakların yere basıyor, hırsınsa seni her zaman bir üst level’a taşıyor.

Bakımsız saç: Depresyonda da olabilirsin, düzenli ve temiz olmaktan bıkıp kendine salma hakkı vermiş de olabilirsin. Bu durum tamamen seni bağlar.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir