Sevgililer Günü’ne Özel Sevgi Dolu Hediyelerle Karşındayım!

Sokakta ellerinde güllerle ve ayıcıklarla yürüyen insanların görüleceği, “seni seviyorum”un merhabadan önce söyleneceği, kalp emoji’lerinin patlama yapacağı, sinemaların ve cafe’lerin dolup taşacağı o gün gelmek üzere. Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne çok az kaldı. Çikolatalar kalpli kalıplara döküldü, kalp yastıkların içi dolduruldu, parfümler paketlendi, rezervasyonlar yaptırıldı, şiirler ezberlendi. Eros okuyla hazır olda bekliyor. Peki, hediyeler hazır mı? İşte bu kısım, o kişi çok özel olduğu için, en özenilmesi gereken kısım. Dolayısıyla arayışlar hala sürüyor olabilir. Sevgililer Günü sevginin ilanı için bulunmaz bir gün. Sevdiğin kişi sevgilin, platoniğin, hayat arkadaşın olabileceği gibi senin için çok önemli biri de olabilir. Mesela annen, baban, kardeşin, arkadaşın, evcil hayvanın hatta kendin gibi. Her kim olursa olsun onu sevdiğin için gönlünden kopan ve ona değer verdiğini gösteren bir hediyeyi fazlasıyla hak ediyor. Çünkü o, senin eşsizin ve hayatına anlam katıyor. Bu yüzden ona, özel bir hediye seçmen lazım. Burada devreye seni çok seven ben giriyorum. Bütçeni fazla zorlamayacak ama yaratıcı ve sevgi dolu hediye önerilerimle buradayım! Çünkü benim eşsizim de sensin. 🙂

https://go.vitrinova.com/p-115510

Makyaj çantası: Çantanın derinliklerinde rimel aramak, kapağı açılan göz kaleminin en güzel cüzdanını boyaması, kurtarıcı rujunu evde unuttuğunu fark etmek, farının paramparça olması… Makyaj çantası olmayan bir insanın yaşadığı sinir bozucu durumlar. Bu Sevgililer Günü’nde ona süslü ve kullanışlı bir makyaj çantası alabilirsin. İçine de “sen her halinle güzelsin” yazan bir not iliştirmeyi unutma ama.

https://go.vitrinova.com/p-114430
Kalpli metal tablo: Şimdi evinin önüne Tarık Akan gibi ateşle “seni seviyorum” yazsan tehlikeli. Mahallenin duvarına aşk ilanı yazmak da biraz riskli. Bunun temizlik görevlisi var, üstüne alınacak başka sevgilisi var. Sen en iyisi ona, duvarına asabileceği kalpli metal bir poster al. Böylece üstünde “love” yazan dev bir metal tabloyla, ona olan sevginin eskimeyeceğini ve hep güçlü kalacağını da göstermiş olursun. Ama illa ki duvara bir şeyler yazmak istiyorsan da, sosyal medyayı kullanabilirsin.

https://go.vitrinova.com/p-117268
Terakota saksıda kaktüs: Normal bir kaktüsle sevdiğin kişinin kapısına gitsen, muhtemelen “ben sana batıyor muyum?” tepkisiyle karşılaşırdın. Ama terakota saksıda kaktüs alarak hem şirin görünecek hem de kendine has bir hediye vermiş olacaksın. En güzel çiçeklere sahip, en uzun ömürlü bitkilerden biri olan kaktüs ilişkinize dair çok şey anlatıyor aslında. İlişkiniz tüm engellere rağmen ayakta kalacak, aşkınız bir demet çiçek gibi ertesi gün solmayacak. “Aşk herkesi biraz şair yapar” diye boşuna dememiş Platon.

https://go.vitrinova.com/p-112916
Kokulu mum: Birisi mum ışığında akşam yemeği mi dedi? Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazı akşam yemeği için, ona mis gibi kokulu mumlar alabilir, mum almakla da kalmayıp akşam yemeği hazırlayabilirsin. En güzel anları ve anıları paylaşmak için, huzurlu bir akşam geçirmek için, birbirine yeniden aşık olmak için mumdan daha iyi bir seçenek olamaz. Kokulu mumlar sizi dış dünyadan koparacak ve koku hafızası sayesinde unutulmaz anlar yaşatacak.

https://go.vitrinova.com/p-117319
Kalpli yosun tablo: Orijinal bir hediye düşünüyorsan ona üstünde canlı yosunların yer aldığı, kalp biçimli ve çok sevimli bir tablo alabilirsin. Bu yosunların en büyük özelliği bakıma ihtiyaçları olmaması ve bulundukları ortamın havasını temizlemeleri. Bu hediyeyi, Guillermo del Toro’nun işitme engelli Eliza’yla Amphibian Man arasındaki fantastik aşkı anlatan filmi “The Shape of Water”ı izledikten sonra verebilir ve sevginizin bir ömür boyu canlı kalmasını dileyebilirsin. Kenarları yakılmış aşk mektupları out, kalpli yosun tablo in!

https://go.vitrinova.com/p-113941
El boyaması çay tabağı: En içten sohbetler karşılıklı çay içilirken edilir. Karşılıklı çay içmek buzları eritir. Gönül koyma, çay koy diye boşuna dememişler. Sevgililer Günü için alınabilecek en keyifli hediyelerden biri de el boyaması, tatlı mı tatlı çay bardaklarıdır herhalde. Sadece sende ve onda olacak bu hediyeler hem çok özeldir hem de çay saatlerine neşe getirir. Bir yandan kalpli kurabiyelerinizi kıtlatırken bir yandan da sevginizi tazelersiniz. Tabii çayları tazeledikten sonra.

https://go.vitrinova.com/p-115094
Özel baskılı fular: Lafı aşka bağlamanın en güzel yolu özel baskılı bir fular almak olabilir. Özellikle bu soğuk kış günlerinde fuları boynuna her attığında seni hatırlayacak ve bu kışın da en şık insanı o olacak. Onun neyi sevdiğini en iyi sen bilirsin. Lafı fazla dolandırma, bırak zevkini ve sevgini yansıtan özel tasarım fuları boynuna dolasın, hep seni hatırlasın. Üstüne parfümünden bir iki fıs sıkarsan da daha etkili olur. Güller kırmızıdır, menekşeler mor. Doladıkça boynuna, beni ara sor.

https://go.vitrinova.com/p-115511
Keçe yemek servisliği: Sabahları pek de havalı uyanmıyor olabilir. Kahvaltısını aceleyle de ediyor olabilir. Olsun, üstünde “günaydın” yazan bir yemek servisliği her şeyi çözebilir. Yüzü bir anda gülebilir, kahvaltıdaki kuş sütünün eksikliğini hissetmeyebilir. Günü bir anda güzel geçmeye başlayabilir. Onda bu hisleri uyandırmak ve sabahları yanında olmasan bile ona günaydın demek istiyorsan yemek servisliği-hem de keçe olanı- en güzel hediye. Kahvaltıyı sen hazırlarsan hediyeler ikiye katlanır, ona göre.

Sırada benim sana hediyem var. 🙂

“Ben bütün bunları bu kadar zamanda nereden bulacağım Pepapp ya” dememen için sana bunları ve bunlar gibi birçok eşsiz ve yaratıcı tasarımı bir arada bulabileceğin Vitrinova uygulamasını öneriyorum. Vitrinova’yı telefonuna indir, beğendiğin vitrinleri takip et, yenilikçi ve özel tasarım ürünleri keşfet ve güvenli alışverişin keyfini çıkar. İster sevdiğine ister kendine bir sürü hediye al. Üstelik dilediğince alışveriş yapman için benden sana %15 de hediye! Aşağıdaki sana özel alışveriş koduyla Vitrinova’ya gir, alışverişini yap, kalpleri kap!

Bu linkle Vitrinova’yı indir alışverişine başla

Satın alma anında girmen gereken indirim kodu : PEPAPP

14 Şubat Sevgililer Günü’n sevgi dolu geçsin arkadaşım!

Written by Emrah Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir