Spagetti Geri Döndü

Keşke “yemek modası” olsa dedirten cinsten vintage akımı ile bu yaz sezonunda yine beraberiz.Geçen sezon sadece siyah ve beyaz ağırlıklı olarak karşımıza çıkan askılı bluz modelleri bu sefer daha tarz daha değişik şekil ve kumaşlar ile karşımıza çıkıyor.Kolay
kombinlenebilme özelliği onu adeta “giy-çık” ikonuna dönüştürdüğünü düşünüyorum. Çünkü hem spor tarz hem de şık olan modelleri olduğunu vitrinlerde görüyoruz. Şimdi bu modeli bir mercek altına yatıralım.

Eğer spor bir tarz elde etmek istiyorsanız, choker model kolye ve deri bir kemer ile kullanıp tarzı tamamlayabilirsiniz. Zira böyle daha çok vintage bir görüntü elde edebilirsiniz. Yine bu sezonun büyük hitlerinden olan kalın tabanlı spor ayakkabıların kesinlikle bu tarz bluzlar ile kullanılması taraftarıyım. Neden mi? Çünkü bunu yapmayı zamanın en iyisi olan Spice Girls’den öğrendik. Sizin de ilham almak için bir zaman yolculuğuna çıkmanızı öneririm.

Yazın klasik bir görüntünün taraftarı iseniz gümüş ve altın aksesuarlar sizin dostunuz. Küpe ve kolyeyi aynı anda kullanmaktan çekinmeyin. Klasik tarzda olan ayakkabı ve kemerleri tercihini yine yapabilirsiniz.Hatta neden klasik tarzda bir şapka etmeyesiniz ki?

Sena Ege

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir