Top 5 Davet Şıklığı

Yaz sezonunda çoğalan davetler ve artan sıcaklarda bazı parçalar biz kadınların hayatını kurtarıyor. Bu hafta sizlere 5 adet stil örneği oluşturdum. Davetlerde vazgeçilmez parçalar ve stil önerilerini kendinize uyarlayabilirsiniz!

Cesur Dekolte

Bianca Jagger, Lisa Minelli gibi isimlerin sabahın ilk ışıklarına kadar dans ettiği Studio 54’ün unutulmaz gecelerine ev sahipliği yapan 80’ler 2019-2020 İlkbahar-Yaz modasında bize dönüş yapıyor. Omuz oyunları bize yazın zevkle giyebileceğimiz parçalar sunuyor. Croplar yükselişte. Sıcak havada giyilebilecek en doğru seçimlerden. Altına Jean,midi boy etek, mini boy şort ile tamamlayabilirsiniz. İpucu olarak; Vücut Aksesuarı kullanmayı unutmayın !

Işıltılı Güç

Zorlu iş hayatında kadınlara güçlü bir duruş sağlayan pantolon-ceket takımlar yazın ince modellerle bizlerle. İhtiyacınız olan tek şey iceci ipli bir ayakkabı. Suit kullanırken üst olarak renkli bir parça seçebilirsiniz. Cesur ve iddiaa’lı olmak isteyenler ceketinizin içerisine birşey seçmek zorunda değilsiniz. Sadece iliklenmiş ceket görünümleri yükselişte.

Kırmızı Cazibe

Giambattista Valli RTW Fall 2017

Kırmızı bazı davetlerde göze çarpmanızı kolaylaştıran renkler arasında. Ten renginize uygun kırmızıyı bulmanız çok önemli. İçimizi cıvıl cıvıl hissettirecek birçok elbise modelleri de mevcut ! Taze ve enerjik gözükmek isteyenler kırmızı seçeneğini unutmamanızda fayda var.

XXL Kemerler

Kemerleri yazın da aksesuar olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle XXL olan modeller yükselişte.

Gözler Üzerinizde

Ayakkabı, biz kadınlar için önemini anlatamayacağımız bir parça. Gece davetleri için binbir renkte ve modelde seçeneğimiz bulunuyor. ​Minimal tavırlı kişiliklerin ilk tercihleri arasında yer alan, ince bantlı ve yalın tasarımlı sandaletleri de rahatlığına düşkün olanlar için tercihler arasında.

Burcu Bayrakçı

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir