AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım!

Venüs Neredeyse Aşk Oradadır!

3d rendering of the planet Venus done with NASA textures

Herkesin merak ettiği konudayız. Ah burçlara inanmayanlar, daha doğrusu, Güneş burcuna inanmayanlar! Haklısınız ama bilmediğiniz bir şey var! Aşkta, evlilikte bakış açımızı ve davranışlarımızı Venüs burcumuz belirler. Ah Venüs güzellikle de alakalıdır ama ben aşk üzerinde duracağım!

Sevmeyi ne kadar iyi bildiğiniz ya da bilmediğiniz bu konumla alakalıdır. Eh tabi kötü bir konumdaysa hayatınızın sonuna kadar öyle kalacaksınız diye bir şey yok. Doğum haritalarımız iyileştirebilir, öğreti sağlayabilir.

Kendi adıma konuşayım mesela; Venüs’üm Koçta ve bu en kötüsüdür! Ama ben yaşadığım tecrübelerle bu etkiden kurtuldum. İlişki yaşarken, yaşamadan önce karşınızdaki beyefendiyi veya hanımefendiyi düşünürken direkt güneş burcunu baz almayınız efendim! Alakası olmayabilir.

Yengeç erkeği ne kadar minnoş gözükse de Venüs’ü ikizlerse pek de minnoşluk göremezsiniz mesela. Siz olmasanız bile çevrenizdekiler şunu diyordur ya ben balık burcuyum ama çok sadığım, ben akrep burcuyum ama seks benim için arka planda! Heh tam o noktada Venüs burcumuz giriyor araya efendim.

5. ev, 7. ev ilişkilerde çok önemlidir. Ama en önemlisi Venüs’ümüz. 5. evdeki burcumuz bir insanı nasıl sevdiğimizi, 7. ev evlilikte nasıl bir insanla beraber olacağımızı gösterir. 11. ev nasıl sevilmek istediğimizi! Venüs de tam olarak aşka bakış açımızdır. Bir insanın kalbine dokunmayı, sevmeyi ne kadar iyi biliyoruz, ne kadar kendimizden çok önemseyebiliyoruz?

Venüs’ünüz Yengeç, Balık, Boğa, Terazi burçlarından birindeyse harikasınız! Kendinizi de insanları da sevmeyi çok iyi bilirsiniz. İnsanların ruhuna dokunabilirsiniz. Ama Venüs’ünüz Koç, İkizler, Akrep, Oğlak, Başak bunlardan birindeyse acilen iyileşmeniz gereken konular var! Öz eleştiride bulunun kendinize ve değişime gidin. Hayatınıza Venüs’ü iyi konumda olan birisini alın. Sizi öyle güzel iyileştirecektir ki!

Sena Terzi

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir