Venüs Retrosu

Şuanda durağan pozisyona girmiş olan venüsümüz 13 Mayısta geri hareket etmeye başlıyor. Venüs retrosu 8 yılda bir aynı burçta gerçekleşir.Yani en son 2012 yılında ikizler burcunda bir venüs retrosu yaşadık. Bu etkinin aynısını değil fakat benzerini 2012 yılında yaşadık. 2012 yılında neler yaşadınız? İlişkileriniz ve maddi durumunuz nasıl etkiler aldı? Bu sorular size ipucu verecektir.

Venüsün en çok bilinen özelliği şüphesiz ki aşkı temsil etmesidir. Venüs retrosu, içinde aşk olmayan ilişkileri sallayacaktır. ‘’Aşk yoksa meşgul etme,sıradaki!’’ diyecektir sevgili venüs. İkizler burcunun doğasından kaynaklı aldatmalar, aldanmalar, dedikodular, zihinsel çatışmalar ilişkinizde problemler yaratabilir. Bu dönem gözünü dört açın ve iradenize sahip olmaya çalışın. Eh bu ikizler retrosu size de yanlışlar yaptırabilir.Aman diyeyim! Ne hissedeceğimizi, ne düşüneceğimizi bilemediğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde ilişkide verdiğiniz sözleri  tutmakta zorlanabilirsiniz, sözlerimize çok dikkat etmeliyiz.

Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak, kaybedeceğini bile bile kumar oynamak gibidir. Kesinlikle bu retroda ilişkiye başlamayı astrolojik olarak önermiyorum,sonra Sena demişti dersiniz! Söylemeden geçemeyeceğim ki eski sevgilinize dönmek isteyebilir, unutamadığınızı düşünebilirsiniz. Korkmayın muhtemelen unuttunuz.Size retroda dönüş yapacak eski sevgilileriniz de muhtemelen unuttu. Bunlar sadece venüsün bize oyunları,kanmayalım!

Venüs durağan ve retro pozisyondayken yatırım yapmak, para harcamak, keyfi harcamalar yapmak son derece sakıncalıdır. Geçmiş dönemlerle alakalı paralar gündem olabilir.Uzun zamandır beklediğiniz paralar hakkında sonuç alabilirsiniz. Bu dönemde dolandırıcılar artıcaktır.Özellikle internette hesap çalınmaları gibi durumlara dikkat etmenizi öneririm. Retrolarda bu cümleyi kurmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Asla kuaföre gitmeyin! Yeni değişimler için uygun zaman değil! Saçınız yanabilir, saçınızı yamuk kesebilirler, kaşınızın şekli bozulabilir. Daha ne kadar açık olabilirim bilmiyorum fakat 25 Haziranı bekleseniz çok güzel olur. Sonuçta evde kalıyoruz değil mi? Son olarak bu dönem gizli kadın düşmanlara ekstra dikkat edelim! Bu retro bitişi hepinizden geri dönüş bekliyorum bu konularla ilgili neler yaşadığınıza dair. Venüs retrosunda evde kalmaya devam edelim, sağlıkla kalalım! Sevgiler.

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

One Comment

Leave a Reply
  1. Merhaba, 2012 Venüs retrosunda bahar döneminde tam da aynı zamanda birini tanımak istemiştim. Fakat bir türlü ilişkiye başlayamamıştık. O şekilde buluşmadan sonra kaldı. Şimdi yıl 2020 ve kişiyle tekrar başlamamı yaşayacagız bitiş mi olacak ben bunu merak ediyorum. Astroloji çok ilginç gerçekten şaşkınım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir