Yatak Odanı Renklendir! Çekingen Tavırları Bir Kenara Bırak!

İş, okul, trafik, aile, stres ile birlikte bir de üstüne eklenen ilişkideki monotonluk cinsel hayatı ciddi anlamda etkiliyor. Eğer birlikteliklerin eskisi kadar tat vermiyorsa ve keyif almıyorsan bu içerik senin için biçilmiş kaftan. Pepapp derdine çare olmaya geldi. Hadi şimdi aşağıdakileri oku ve akşam hemen uygulamaya koyul. Aradaki farkı hemen hissedeceksin.

Sexting

Şimdi kalk, yalnız kalabileceğin bir yere git ve seksi bir fotoğrafını çekip partnerine gönder. Bunun yanında atılan güzel ve detaylı bir “akşam onu neler bekliyor” mesajı da etkili olacaktır. Gün boyu o fotoğrafa kaç defa bakacak, mesajı kaç defa okuyacak bilemiyorum. Ama şundan eminim ki akşam tahmin edemeyeceğiniz bir seks sizi bekliyor olacak.

Spontane gelişen seks

Seksin ne yeri ne de zamanı asla yoktur. Mesela akşam yan yana otururken ve o, telefonunda oyun oynuyorken partnerinin telefonunu elinden al, kenara hafifçe fırlat ve direkt partnerinin üstüne çıkıp öpmeye başla. Bunun karşı tarafı ne kadar etkilediğini tahmin bile edemezsin. Partnerini, onu istediğini belli etmenden daha çok tetikleyecek bir şey yoktur. İlk adımı senin atman da ayrıca kendine güvenini gösterecek ve bu onu fazlasıyla etkileyecektir. Bu süreçte eğer aynası bol bir yerdeyseniz beraber olurken aynadan kendinizi izlemeniz de sekse heyecan katacaktır. Eğer biraz seksi olabiliyorsan onu arkasına yaslandırıp yapacağın seksi bir striptizle, partnerinin o gün sana neler yapacağını kestiremiyorum bile. İşe gitmeden önce, hemen hazırlanırken yapacağınız bir quickie de partnerinin gün boyu aklında kalacak ve seni arzulayacaktır.

Cinsellikte tabu olmaz

Sekste yeni şeylere her zaman açık ol. Belli başlı 3-5 pozisyondansa erkeklerin en keyif aldığı pozisyonları araştırıp, beraber olurken o pozisyonları da denemek bir seçenek olabilir. Bu sayede ileride kendi istediğin pozisyonları da denemek için mükemmel bir şansın olur. Bunun dışında yatağa getireceğin birkaç cinsel oyuncak da ortalığı kızıştırmaya yardımcı olacaktır. Bu ürünler zar olabilir, yatağa bağlamak için malzemeler olabilir, göz bandı olabilir, vibratör olabilir. Unutma ki erkekler yatakta keyif alan kadınları çok severler, sen de bunu partnerine gösterebilirsin. Aynı zamanda erkekler yatakta dominant karakter olan kadını da çok sever. Bir şey demeden, partnerini yatağın başında göğsünden hafifçe iterek yatağa düşmesini sağladıktan sonra, tüm ipleri eline alıp her şeyi sen yaparak mükemmel bir gece geçirebilirsin.

Mekanda özgür olun

Yukarıda da dediğim gibi sadece yatakta sevişmek bir yerden sonra cinsel hayatını monotona bağlayarak sıkıcı bir hal aldıracaktır. Evin her alanında, banyo, mutfak tezgâhı, salondaki kanepe, belki de balkonda beraber olabilirsiniz. İstedikten sonra sevişecek yer çok. Sadece ev ile de kısıtlı kalmanın âlemi yok. Risk almayı, adrenalini seviyorsanız dışarıda da bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Arabada, bir piknik alanında, ormanda, denizde, sahilde… Buralarda beraber olurken hissedilen yakalanma korkusu partnerini de seni de yeterince etkileyecektir. Bunun dışında bir otel odası tutup yeni tanışmış iki kişi rolü de oynayabilirsiniz.

İç çamaşırı

Her ay regl döneminde giydiğin o pamuklu çamaşırındansa daha seksi baştan çıkarıcı bir takım, karşı tarafı tabii ki de etkileyecektir. Güzel bir korse kombini, jartiyer, stiletto gibi kombinler emin ol karşı tarafı fazlasıyla istekli hale getirecektir. Bunun dışında sadece iç çamaşırı olarak da kendini sınırlama. Partnerinle konuş ve fantezilerini öğren (Her erkeğin vardır, bunu asla unutma.) ve fantezilerine uygun bir kıyafet seçip karşısına bir gece ansızın o kıyafetle çıkabilirsin. (sekreter, hemşire, öğretmen vs.)

Ön sevişme

Gelelim malum konuyaaa… Her kadının çok sevdiği ve orgazma ulaşmak için ciddi anlamda vakit ayrılması gereken ön sevişme. Maalesef çoğu erkeğin bu konuda vasat olmasından veya bu süreci kısa tutmasından dolayı kadın için ön sevişme, ana yemek öncesi aperatiften öteye gidemiyor. Unutma ki sen orgazma ulaşmak için ön sevişme esnasında ne kadar keyif alıyorsan erkek de o kadar alıyor. Bu nedenle bu konuda biraz eşitliğe yer vermek gerekiyor. Partnerinden tek taraflı ön sevişme yapmasını beklemektense sen de karşı tarafla ön sevişme olarak fazlasıyla ilgilenirsen, emin olabilirsin ki karşılığını sana fazlasıyla verecektir. Bu konuda ipleri eline alıp ön sevişmeyi yaşatman, aranızdaki bağı fazlasıyla arttıracaktır. Bu sayede yaşadığın seks çok daha şehvetli ve de romantik olacaktır.

Sesin çıksın

Eğer keyif alıyorsan keyif aldığını belirt, biraz ses çıkart ve bu süreçte erkeğini de yönlendir. Böylece yaşadığınız o seks, karşılıklı çok daha güzel bir hal alacaktır. Bunun dışında keyif aldığını daha da belli etmek için derin ve sesli nefesler alman, karşı tarafı çıldırtmaya yetecektir. Ayrıca yönlendirme amaçlı veya ruh halini anlatan konuşmalar hoşuna gidecektir. Eğer hoşuna giden bir şey yapıldıysa bunu seks sonrası partnerine iletirsen sonraki sevişmeleriniz için daha iyi olacaktır. Bunların dışında skor tutma aktivitesi de yapabilirsiniz. Olayın bir yarış haline girmesi iki taraf için de bir hırs olduktan sonra ikinizin de deli gibi keyif alacağı bir win-win durumu olacaktır. Tüm erkekler değil ama bazı erkekler sevişirken “dirty talk”u çok sever.. Eğer konuşmaktan utanmıyorsan bu konuda da biraz çirkinleşebilirsin. Böylece partnerin ciddi anlamda gaza gelip, daha istekli olacaktır.

Orgazm olmaya bak

Evet, böyle telkinle, sözle olmuyor diyebilirsin ama eğer karşındaki erkekle beraberliğiniz cinsel birliktelikten fazlasıysa; partnerin için seni orgazm etmekten daha mutlu eden bir şey olamaz. Bu konuda zorluk yaşıyorsanız ilk olarak bunu bir görev olarak görmemeli, tam aksine kendinizi rahatlatmalısınız. Bunun için birkaç kadeh içki veya romantik bir gece etkili olabilir. Unutma ki seks öncesi yapılan uzun bir ön sevişme de orgazma varan süreyi kısaltacaktır. Bunun dışında kendi vücudunu bilmen, en etkili orgazm anahtarlarından biri. Ayrıca kadın orgazmını hızlandıran, yardımcı pozisyonlara da bir göz gezdirmeni öneririm. Orgazm olmaya başladıktan sonra da daha renkli ve eğlenceli bir cinsel yaşantın olacak.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir