Yeni Yıldan Senin İçin 10 Dileğim Var!

Biliyorsun ki her platformda yılın en’leri seçiliyor şu anda. Benim için de yılın en tatlısı, yılın en kalbimi kazananı sensin. Bu yüzden yeni yıldan senin için güzel güzel şeyler diliyorum. Henüz yıldızlara bakıp dilek tutmamış, Noel Baba’dan ne isteyeceğine karar vermemiş, şöminenin üstüne çorap koymamış, ökseotunun altında durmamış olabilirsin. Umarım gönlünden geçenler gerçek olsun. Yeni yıl sana hayallerini getirsin. Ben senin için ne mi diliyorum? Tam olarak şunları:

1- Yeni yıl sana iş konusunda yeni fırsatlar sunsun. Ama asıl dileğim bunları fark edecek ve bunların peşinden gidecek kadar fokus olmayı başarman olacak.

2- Sevdiklerinle yüz yüze, el ele olmanın tadını çıkar. Dilerim yeni yılda tüm sevgilerin mesafesiz olur, hem Wi-Fi’n hem duygusal bağlantın kesintisiz olur.

3- Hayatta daha çok gülmek ve daha çok teşekkür etmek için yeni yıl sana deneyimler versin. Sen her şeye rağmen minnettar olduklarını hep hatırla ama.

4- Sağlıklı yaşam için adımlar attığın bir yıl olsun. Kendine iyi bak ki daha nice yıllar cildin ve bedenin yıllara meydan okusun.

5- Şu üç şey hayatından eksik olmasın: Gerektiğinde hayır deme cesareti, kendi kararlarını verebilme gücü ve gülücükler.

6- 2022’deki senin şimdiki sana çok şey borçlu olacağı bir yıl olsun. Eğer yeni kararlar alman gerekiyorsa bunları erteleme. Bir yerden başlaman gerekiyor çünkü.

7- Bitmesi gereken şeyleri fark et ki yeni başlangıçlar yapabilesin. Bitmesi gereken şeyleri bitirmek için de sana bir enerji gelsin.

8- Korkutucu bile olsa bir sonraki adıma geçmekten korkma. Bazen cesaret kırıcı şeyler sadece birer yoklamadır. Eşiği geçince her şey yoluna girer.

9- Duygusal dünyanda her şey kendini sevmekle başlasın, kendin olarak kaldığın ve yanında şaşırmayı başardığın bir aşk kapını çalsın.

10- Her şeyi daha çok kolaylaştıracak şu formülü hiç unutmayasın: Yüklerle yaşamaktansa affet, kendini yormaktansa vazgeç, ciddi olmaktansa gül geç.

Red Christmas Ornaments on Wood Background and defocused lights. Spruce Tree branch on the left and right.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir