Yılbaşı İçin Eşsiz Hediye Önerilerim Var!

Yılbaşına çok az kaldı. Havaların soğumasıyla birlikte yeni yılın sıcaklığı da içimizi ısıtmaya başladı. Evlere, mağazalara, sokaklara ışıklı süsler asıldı. Yılbaşı gecesi için en heyecanlı parti planları organize edildi. Yılın bu zamanının ağaç süslemek, baştan aşağı kırmızı giyinmek, sıcak çikolata içmek kadar keyifli bir diğer geleneği de sevdiklerimize hediye almak. Yeni bir yılın gelişini birlikte bu şekilde kutluyor, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissediyoruz çünkü. Fakat hediye almak bazen o kadar da kolay değil. Hem keyifli hem işe yarar hem de özel bir hediye almak istiyoruz. Bir şeyi görüp de, “hah bu tam ona göre!” demek istiyoruz. Bunu da 31 Aralık’a bırakmadan, özenle yapmak istiyoruz. İşte tam da böyle hediye seçenekleriyle karşındayım. Orijinal bir hediyeyle sevdiğin insanları ekstra gülümsetmek, yeni yıla daha enerjik girmek istiyorsan aşağıdaki önerilere bir göz at. Elini çabuk tutsan iyi olur, Noel Baba yola çıkmak üzere!

Unutmadan! Fotoğraflara tıkladığında, ürünler anında karşında!

80’ler tişörtü: 80’leri en çok özlediğimiz, en çok yad ettiğimiz dönemdeyiz. 80’lerin müziklerini tekrar tekrar dinliyor, filmlerinin benzerlerini ya da devamlarını çekiyoruz. Çünkü insanlığın en enerjik ve neşe dolu olduğu dönemlerden biriydi 80’ler. Bu yüzden sevdiğin kişiye onu 80’ler ruhuna sokacak, çılgın ve tarz bir tişört alabilirsin. Sonra da beraber moonwalk yaparsınız.

Teraryum süs: Cam bir fanus içine yerleştirilen bitki, ağaç ve sürüngenlerin oluşturduğu akvaryum benzeri tanklara teraryum deniyor. Teraryum bir nevi minyatür orman. İçinde insan figürleri, mini göletler hatta uzaylılar bile olabiliyor. Bu kısım tamamen tasarımcının hayal dünyasına kalmış. Sevdiklerine teraryum süs hediye etmek; onlara biz bir aileyiz, bizim kendimize ait mutlu bir dünyamız var demenin en tatlı ve canlı hali.

Metal poster & pano: Kuşe kağıda basılmış posterler artık çok sıradan. Şimdilerde duvarlarımızı metalden yapılmış posterler süslüyor. Üstelik bunların yırtılma, sararma gibi dertleri de yok. Hem kendine hem de sevdiğine ortak zevklerinize uygun birer poster alabilirsin. Mesela ikinizin de sevdiği bir film, bir hayvan ya da ünlü bir kişinin resmi olabilir. Böylece duvarlarınızda sizi birbirinize bağlayan ve hiç solmayacak bir hatıra olur.

Özel tasarım takı: Birine takı vermek her zaman popüler bir hediye olmuştur. Çünkü neredeyse herkes kolye, yüzük, saat takmayı sever. Ama bunlar özel tasarım ürünleri olurlarsa daha da makbule geçer. Çünkü sadece o kişide olacaktır ve onun özel zevkini yansıtacaktır. Sevdiğin kişinin hediye paketinden hiç beklemediği bir sürprizin çıkmasını ve onu gerçekten şaşırtmayı istiyorsan ona bir sanatçının elinden çıkma takı hediye edebilirsin.

Gitar askılık: Paltomuzu çıkarıp, montumuzu giydiğimiz; montumuzu çıkarıp paltomuzu giydiğimiz bir mevsimdeyiz. Ne olacak bunca palto, mont, bere, şemsiye? Sen iyisi mi bu yılbaşında sevdiklerine askılık al. Ama en tatlısını en tasarımını al. Mesela müziği seven birine gitar şeklinde, hayvansever birine de geyik şeklinde bir askılık alabilirsin. Hediye paketini açınca çocuklar gibi sevineceğine eminim.

Hayvan şeklinde masa lambası: Bazen gece yarılarına kadar çalışmak zorunda kalırız. Masamız yaşama alanımız olur. Böyle durumlarda da en büyük kurtarıcımız masa lambamız olur. Sevdiklerinin gözleri sağlıklı kalsın, işleri bir an önce bitsin diye bu yılbaşında onlara masa lambası alabilirsin. Tasarımı hayvan şeklinde olursa da daha tatlı olur. Çünkü insanın ışık kadar motivasyona ve onu keyiflendirecek şeyler görmeye de ihtiyacı var.

Baskılı mutfak önlüğü: Sıradan bir ruh haliyle yemek yapmak başka, kendini bir süper kahraman gibi hissederek yemek yapmak başka. Yılbaşında hediye edilecek baskılı bir mutfak önlüğüyle o mutfaktan süper yemekler çıkar bence. Ayrıca sevdiğin kişi için seçeceğin baskı, onu tanıdığını ve sevdiğini de gösterecek. Bu da birlikte yapacağınız yemeklerin belgesi olacak.

Planlayıcı setler: Aklı karışık, hafızası zayıf olanların; özel günleri unutanların; düğününü, nişanını, doğum gününü planlamak isteyenlerin en büyük yardımcısı planlayıcı setler. Sevdiklerine, birlikte planlayacağınız özel günleri masalarından eksik etmesinler diye, planlayıcı setler alabilirsin. Böylece daha özel sürprizlere de yer açılmış olur. O halde ilk planla başlayalım: Yılbaşında yapılacaklar…

Bir önerim daha var!

Tüm bunlar için soğukta dışarı çıkmana, dükkan dükkan gezmene gerek yok. Telefonuna Vitrinova’yı indirip, siparişini anında verebilirsin. Çünkü Vitrinova’da ilgilendiğin ürünleri satan dükkanlar var. Bu dükkanları bulup takip etmen ve ilgi alanına göre ürün listeni oluşturman yeterli. Böylece istediğin zaman istediğin ürünü kolayca ve güvenle satın alabilirsin. Ayrıca Vitrinova’da ürün de satabilirsin. Yine kolay ve yine güvenli. İstersen App Store ya da Google Play’den Vitrinova uygulamasını indir, istersen de www.vitrinova.com adresine tıkla. Etiketle aramanı yap ve keşfe başla. Yılbaşında sevdiklerine oturduğun yerden eşsiz hediyeler almak için parmaklar iş başına!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments