16 Ekim Terazi Yeniayı

16 Ekim akşamı Terazi burcunun 23 derecesinde yeniay yaşayacağız. Yeniaylar bana göre hep yeni sayfaları temsil ediyor.. Yeni sayfa açtığımızda sayfaya nasıl başlayacağımızı düşündüğümüz dönem. Yazmaya ise hilal fazında başlıyoruz. Daha temiz enerjilerle başlangıçları tasarlama dönemi, hop hemen başlıyorum deme değil! Yeniay koç enerjisi taşıdığı için, olaylara şak diye atlamak bize çok fayda sağlamaz değil mi? 13 Ekimden etkisini hissetmeye başlayabiliriz. +-3 gün olarak düşünelim etki günlerini. Neler mi olacak bu yeniayda bir düşünelim!

Terazi burcumuz evlilikleri, anlaşmaları, açık düşmanları simgeler. Daha çok evliliğimizin, ilişkilerimizin gündemde olacağı bir yeniay. İlişkilerimiz adına kararlar vereceğimiz, yeni sayfalar açmaya adım atacağımız bir dönem diyebiliriz. İlişkilerde kararsızlık, belirsizlik, ani ilişkiler, ani ayrılıklar gibi durumlar söz konusu olacaktır.

Yeniay haritasında Venüs ve Neptün’ün sert açısı bizi daha da uyarıyor! Bu durum aldatılma, kandırılma, kurban psikolojine girme, hayal kırıklığına uğrama gibi etkiler verebilir. Genel olarak da çok iyi sandığımız bir ilişkinin kandırmalarla dolu olduğunu duyabiliriz.

Merkür ve Uranüs’ün karşıtlığı ve ikisinin de retro halinde olması bize çok ani olaylar verebilir, şok içinde izlediğimiz durumlara sokabilir. Aynı zamanda Merkür’ün akrep burcunda geri gidiyor olmasıyla ilişkilerde şüphecilik, kıskançlık  gibi durumlar ön planda olabilir. Eski sevgililerden hiç beklenmedik dönüşler alınabilir, gizli ilişkiler olaylı bir şekilde ortaya çıkabilir.  Akrep burcunun şakası olmaz unutmayın!

Her retroda olduğu gibi yine söylüyorum. Exten next olmaz! Retro bittiğinde pişmanlık duyarsınız. Kanmayınız! O da vicdanıyla kalbini karıştırdığı için size dönüyor. Ona da kızmayınız. Retro ve karmanın oyunları. Barışmak isterseniz tabii ki barışın fakat bana sürer mi diyorsanız? En fazla, retroda gelen retroda gider derim sizlere.

Terazi burcunda olduğu için daha çok en merak ettiğiniz ilişkilerden bahsettim fakat bu dönemde iş anlaşmalarında da dikkat edelim. Venüs aynı zamanda parayı da simgelediği için bu konularda da kandırılma, aldatılma verebilir.

Başlatma enerjimiz çok fazla fakat hilal fazından önce projelerimizi başlatmayalım. Merkür retrosunda olacağımızı da unutmayalım.

Yazar: Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir