17 Eylül Başak Yeni Ay’ı

17 Eylül 13:00 sularında Başak burcunun 25 derecesinde bir Yeni Ay yaşayacağız. 

Düzen, temizlik, sağlık, iş hayatımız gibi konuları ön plana çıkaran bu Yeni Ay’da adeta başak burcunun doğasında üretmeli, düzene girmeli ve çalışmalıyız. 6. evin sahibi olan başak burcu, üretmeyi, sisteme köle olmayı temsil eder. Bu başak Yeni Ay’ında kurallara uymaya özellikle dikkat etmeli ve hayatımıza yeni düzen arayışına girmeliyiz.

Bu Yeni Ay’da Başak, Oğlak, Boğa burçları ve bu burçlarda 25 derece yakınları gezegenleri olanlar ekstra etkilenecektir.

Aslan burcunun doğasıyla oldukça gezdik, tozduk, harcadık, flörtleştik. Artık düzene girme vaktimiz! Hayatımızda maddi, manevi her şeyi düzene oturtmalı ve düşünmeden hareket etmemeyi öğrenmemiz gerekiyor. Dolabımızı bile yeniden düzenlemek iyi gelecektir!

Bu dönemde oldukça eleştirel, her şeyi beğenmeyen bir tavır sergilememiz mümkün olacaktır. Mükemmel arayışımızdan kaynaklı memnuniyetsiz olabiliriz. Yapıcı eleştiriler yaparken dilimize dikkat edelim!

Bu dönemde sağlığımızı ele almalı, beslenmemize dikkat etmeliyiz. 

Fiziksel olarak bağırsaklarla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Psikolojik olarak ise; obsesif bozukluk, anksiyete gibi hastalıklar atak gösterebilir.

Unutmayalım ki bu Yeni Ay bizi düzene sokmak, toparlamak adına büyük bir adım olacaktır. Bu konuda yapacağınız her girişim olumlu sonuç verir. Kalkın yataklarınızdan toparlanın! Tatiller ve yatmak bitti. Çalışma ve yarınları düşünme zamanı! İlk önce kendi sağlığınızı!

Yazar: Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir