2019’da Gidebileceğiniz En Ucuz Seyahat Noktaları

2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktalarını listelemeye kalktığımızda oldukça fazla seçenek ön plana çıkıyor. Görülecek çokça şehir, gezilecek çokça ülke söz konusu…2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktalarını listelerken, hem uçak bileti hem de konaklama ve benzeri giderler açısından bir değerlendirme yaptık. Yılın hem en gözde rotalarını, hem de en bütçe dostu alternatiflerini bir araya getirdik. İşte yılın en gözde, en ucuz seyahat noktaları…

1-Berlin

Man Wearing Black Waistcoat and White Tank Tops Standing Near a Mural

Hem ulaşımı kolay hem Avrupa’da yer alması sebebi ile ucuz uçak bileti bulmak mümkün. Üstelik konaklama alternatiflerinin fazlalığı da unutulmamalı. Bu yüzden Berlin 2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktaları arasında yer alıyor. Henüz gitmediyseniz, bu şehre bayılacağınızı da belirtelim.

2-Barselona

Milan Cathedral, Italy

Barselona hangi ziyaretçisinin gönlünü çalmadı ki? Öyle güzel bir şehir ki, unutamazsınız. Tüm bu güzelliği, güzel insanları, muhteşem iklimi ve sıcak atmosferi ile insanın gönlünü çalarken, uygun fiyatlar ile seyahat edilebilecek bir rota olması da gözden kaçmıyor. 2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktalarından birisidir kendisi.

3-Amsterdam

Boat On The Water Near Buildings

Avrupa’da olması sebebi ile ulaşımın hem kolay hem de ucuz olduğu bir seyahat alternatifidir. Amsterdam’a gitmek için ise her mevsimi tercih edebilirsiniz. Eğlenceli, kalabalık ve keyifli bir yolculuk olacaktır bu. 2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktalarından biri olarak listede üçüncü sırada yer almaktadır.

4-Prag

Cars Drove Beside City Buildings

Sanata, mimariye ve müziğe tutkun olanların şehri Prag, en ucuz seyahat rotalarından biri olmakla birlikte, tarih ve sanatla dolu keyifli zaman geçirme fırsatı sunmaktadır. Bu yüzden 2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktaları listesinde sağlam bir yer edinmiştir. Her zaman en ucuz hem de keyifli bir gezi rotası olarak listelerde yer edinir.

5-Üsküp

Ä°lgili resim

Hem yakın hem bizden, hem de keyifli bir rotadır Üsküp. 2018’de olduğu gibi 2019’da gidebileceğiniz en ucuz seyahat noktalarından biri olduğu unutulmamalı. Henüz görmediyseniz ise son derece bizden ve sıcak bir şehir olan Üsküp’ü görmelisiniz.

 

 

 

Yazan: Glocalzone

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir