5 Adımda Adriana Lima Stili

Metin Hara ile olan ilişkisiyle ülkemizin gündeminden düşmeyen top model Adriana Lima’nın stilini, 5 adımda maddeledik.

1. adım: makyaj

Mat bitişli bir cilt sevmeyen Adriana Lima, parlak bir cilt makyajına sahip olmak için bb krem ve primerı karıştırarak sürüyor, ardından siyah bir farla göz kapaklarını buğulandırdıktan sonra rimel sürerek göz rengini ortaya çıkarıyor. Kontür uygulamak yerine blush ve bronzerı karıştırarak bir fırça yardımıyla yüz hatlarını belirginleştiriyor. Kırmızı rujuyla makyajını bitiren Lima, bu makyajı sadece rujunun rengini değiştirerek her yerde kullanabileceğinizi söylüyor.
2. adım: basic kıyafetler
Sahne ışıkları ve kırmızı halılarda gözler hep üstünde olan Adriana Lima’yı, günlük hayatında oldukça basic parçalarla görüyoruz. Abartısız minimal parçalar kullanarak rahatlığı tercih eden Lima, ışıltısını asla kaybetmiyor.
3. adım: doğal saçlar
Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi saçlarda da gösterişten uzak bir stil tercih ediyor. Adriana Lima’nın saçlarının sırrı ise yatmadan önce saçlarını tel tokayla sarmak ve uyandığında doğal dalgalara sahip olmak.
4. adım: ışıltı
Kırmızı halı ve partilerin aranan isimlerinden Adriana Lima’nın şıklığının anahtarı ışıltılı parçalar! Dekolte ve ışıltıyı bir araya getirerek çarpıcı bir stile imza atıyor.

5. adım: sportif

Sıkı bir antreman rutinine sahip olan Adriana’yı, Instagram’da sık sık spor yaparken görmek mümkün. Sportif stilinin ana parçaları ise spor sütyeni ve tayt.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir