Annene Sevgini Fotoğraflarla Göster!

Anneler hatırlamayı ve hatırlanmayı sever. Bazen bir fotoğrafa dalıp giderler ve kim bilir hafızalarında ne sevgi dolu anılar vardır. Kocaman oldu, birlikte parka gitmemiz daha dün gibi… Şimdi ne yapıyor acaba, o da beni düşünüyor mu ki? Bir yemeğin kokusunda akıllarına ilk gelen “onun en sevdiği yemek” olur bazen. Bir söz, bir bakış, bir koku onlara sevdiklerini hatırlatır. Ve sevdiklerinden duydukları bir söz onlara dünyaları verir. Seni merak ettim diye arayan çocuğunun sesi tüm bekleyişlere değerdir. Kapısı çalınıp da karşısında en değerlisini görünce günü kesin güzel geçecektir. Anneler çok şey beklemez; hatırlasınlar, hatırlansınlar yeter. Bir süredir pandemi yüzünden sevdiklerimizden ayrı düştük ya da eskisi gibi sık bir araya gelemiyoruz. Annelerimizle bağlarımız ne kadar kuvvetli olursa olsun onlara sıkıca sarılmayı özlüyoruz, yanı başımızda olsalar bile. Onlara her zamankinden daha çok onları düşündüğümüzü söylemek istiyoruz. Ne kadar değerli olduklarını bir kez daha anladığımızı göstermek istiyoruz. Bizi biz yapan, kişiliğimizi şekillendiren, zor zamanlarımızda sırtımıza dokundukları elleriyle bizi teselli eden, bir tek sözleriyle yeniden güçlü hissetmemizi sağlayan, sanki dünyanın en güzeli, en özeli bizmişiz gibi bizi iyi eden annelerimizi çok seviyoruz. Şimdi onlara sevgimizi göstermemiz için önümüzde kocaman bir fırsat var. “Ben bu geçen sürede çok şeyi fark ettim, iyi ki annemsin” demek için Anneler Günü var! Peki, annemize ne hediye edeceğiz? Anneler hatırlamayı ve hatırlanmayı sever. Bu yüzden de sevdikleriyle birlikte, en mutlu karelerden oluşan fotoğraflara bakmayı sever. Bu Anneler Günü’nde annene sevgini fotoğraflarla göster!

Sosyopix; annenle en hatırlanmaya değer fotoğraflarınızı, en anlamlı armağanlara dönüştürüyor. Annene hatırlandığını en güzel şekilde hissettiriyor.

Sosyopix; sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ve bilgisayarında bulunan fotoğraflarla senin seçeceğin farklı temalarda ürünler hazırlayan, bunları adresine ulaştıran bir servis. Bu sayede o anlamlı fotoğrafları yanında hissediyor ve onlara dokunabiliyorsun. Bunun için evden çıkmana gerek kalmıyor. Yapman gereken tek şey fotoğrafları seçmek, adres bilgisini girmek ve siparişini vermek. Seçtiğin ürünler 2-3 iş günü içinde istediğin adrese gönderiliyor.

Ben Sosyopix.com’dan sen ve annen için birkaç hediye seçtim bile. Bence annen bu hediyelere çok sevinecek, ne kadar sevildiğini bilecek. Ama ne yaparsak yapalım, onun için en güzel hediye senin sağlığın, bunu da unutmamak gerek. Hadi, incelemeye başlayalım!

Anneler Günü Hediye Kutusu: Anneler Günü’nde annene ne hediye etsen? Annen bir çiçekle de mutlu olur, ne de olsa o senin mis kokulun. Belki sade bir kart verirsin ona, sade ama anlamlı. Tıpkı çocukluğundaki gibi. Elleri dert görmesin, hem de kurumasın diye el kremi belki de. Onlar öpülesi eller neticede. Belki de ihtiyacı olan kullanışlı bir çantadır. Anneler çantalara bayılır. Güzel bir çerçeveye ne dersin? İçinde senin de fotoğrafın varsa o çerçeve daha da güzelleşir… Önemli olan hediyenin gönlünden kopması, önemli olan hediyenin senden gelmesi. Çünkü ne olursa olsun sevinecek; düşünüldüğünü, sevildiğini bilecek. Peki, o zaman neden bunların hepsini bir kutuda toplamıyoruz? İşte Anneler Günü Hediye Kutusu tam da böyle bir kutu. İçinde mimoza kuru çiçek buketi, Anneler Günü kartı, avokado özlü yenileyici el kremi, tasarım el çantası ve ahşap kare çerçeve var. Tek yapman gereken bu kutuyu annene gülücükler eşliğinde vermek ya da içine sevgini katıp ona ulaştırmak. Sonra da beğendi mi acaba heyecanını yaşamak!

Canım Anneme Hediye Kutusu: Keyif yapmak, huzurlu bir şekilde dinlenmek, kendisine zaman ayırmak annenin hakkı. Kendini çok iyi hissettiği böyle anlarda onun mutluluğuna senin de bir katkın olabilir. Annene Canım Anneme Hediye Kutusu’nu hediye edebilirsin. Çünkü bu kutuda annen için her şey var. İçeceğinden aldığı her yudumda içini ısıtacak fotoğraf baskılı kupa var. Sohbetin en tatlı yerinde ağızları tatlandıracak Nature & Love Blue Flower Earl Grey Çay ve Mayalıhane Çikolata Parçacıklı Glutensiz Kurabiye var. Güzel olduğu kadar uzun ömürlü de olan, yaşam alanına hoşluk katan geometrik saksılı sukulent var. Bir de belki üstüne senin de bir not ekleyeceğin Happy Mother’s Day Motto Kartı var. Biliyorum, bu hediye kutusunu annene verdiğinde heyecanla açmasını ve her hediyede sevinmesini pür dikkat izleyeceksin. Ama en heyecanlı kısmı karta yazdığın notu okuduğu kısım olacak. İyi ki yanımdasın, hayatımın anlamısın. Sen benim bir numaramsın!

Fermuarlı Deri Cüzdan: İşte kalıcı, sağlam ve şık bir hediye. En kuvvetli bağlarla bağlı olduğun o özel kişiye de böyle bir hediye yakışır zaten. Fermuarlı deri cüzdan %100 deriden üretilmiş, el yapımı ve kişiselleştirilebilir özellikte. Yani üstüne onun ismini ya da sevdiklerinin ismini yazdırabilir, en sevdiği rengi seçebilirsin. Parolasını, profil adını bile sevdiklerinin ismi yapan anneler o isimleri cüzdanlarında taşımayı ne kadar da sever, bir düşünsene. Başka ne taşır cüzdanında? Hiç sevmediğin ama annene göre dünyanın en güzeli gibi çıktığın vesikalık fotoğrafın; belki ona bıraktığın alelade bir not, altına kalp çizmiş olman yeterli; sanki telefonunda kayıtlı değilmiş gibi telefonunu yazdığı bir kağıt parçası çünkü sana ulaşamamanın düşüncesi bile kötü ve elini cüzdanına her attığında içinden geçen dilekler: Sağlıklı ve rahat bir hayat sürsün. Her zaman bolluk içinde yaşasın… Bence sen bu cüzdanı verirken içine bir de sevdiğin vesikalık fotoğrafını koy, ne olur ne olmaz. 🙂

Deri Telefon Kılıfı: Senin sevdiğin bir şeye rastladığında seni aramazsa olmaz. Bak televizyonda en sevdiğin program var, hemen aç! En sevdiğin yemeği pişirdiğinde bir arayıp yoklar seni; yakınlarda mısın, gelebilecek misin diye. Doğum günün yetmezmiş gibi bir de özel günlerin yıldönümlerinde illa seni aramalı, kutlamalıdır. WhatsApp’tan bir yoklamalıdır: Sağlığına dikkat ediyorsun değil mi? İçinin rahat etmesi için senden iyi haberler almalıdır. Bu hıphızlı, yoğun hayat içinde sana ulaşabileceği bir telefonu vardır çünkü. Ve şimdi o telefonun bir de ona özel kılıfı olacak. Anneler Günü’nde annene tamamen onun zevkine göre tasarlanmış, %100 deri malzemeden telefon kılıfı hediye edebilirsin. Üstelik bu kılıfın üstüne annenin seveceği harfler ve ikonlar işlenebiliyor; siyah, pudra, taba, buz mavisi renklerinden birini onun için seçebiliyorsun. Telefonun zarar görmesini engellemek amacıyla düzenlenen incelikli tasarımı; düğmelere erişim kolaylığı, bağlantı noktası kesikleri ve kablosuz şarj uyumluluğu ile oldukça işlevsel bir kılıf. Ters çevrildiğinde telefon ekranının zeminle temasını da engelliyor. Böylece annen sesini duymak için istediği kadar bahane üretebiliyor, canı seni aramak istediğinde telefonu sapasağlam elinin altında oluyor.

Işıltılı Çerçeve: Hayatına ışıltı katana; ışığı ile sana hep yol gösterene; gülümsemesiyle yüzünü parlatana verilebilecek en güzel Anneler Günü hediyelerinden biri de ışıltılı çerçeve. Hem kalpli ışıltılı hem de yıldızlı ışıltılı versiyonları olan bu çerçeve, birlikte çektirdiğiniz en neşeli fotoğraf için tasarlanmış. Bu çerçeve ile o en özel hatıranız ışıl ışıl parlayacak ve mutluluğunuza mutluluk katacak. Üstelik çerçeveyi döndürdüğünde içindeki ışıltılar dalgalanıyor ve fotoğrafa hareket katıyor. Yani hepimizin sevdiği kar küresinin çerçeve hali gibi oluyor. Kalpli ışıltılı çerçeve annene şu mesajı verecek: Kalbim attıkça her zaman kalbimdesin. Birlikte daha çok anı biriktirelim. Birlikte olamasak da kalplerimiz her zaman bir. Sevgi hikayemiz devam ediyor… Yıldızlı ışıltılı çerçeve ise şunu diyecek: En karanlık gecede yolunu bulmak için yıldızlara bak derler. Benim biricik ışığım da sensin, bana rehberlik edensin. Hayatımı aydınlatıyor ve bana güç veriyorsun. Sevgi hikayemiz devam ediyor… Tıpkı bu çerçevenin dinamizmi gibi.

Daha pek çok mutlu eden hediye seçeneği için  www.sosyopix.com’u da mutlaka incele. Konu anneni mutlu etmekse, onun her zaman aklında olduğunu ve onu çok sevdiğini ona sık sık göster. <3

Tüm annelerin ve kendini anne gibi muhteşem hissedenlerin Anneler Günü kutlu olsun!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir