Az Bilinen 6 Erojen Bölge

Cinsel ilişki öncesi dudakları, boynu ve göğüsleri uyarmak cinsel isteği arttırabilir. Peki, bu bölgelere yenilerini eklemeye ne dersin? İşte vücudumuzun az bilinen 6 erojen bölgesi.

Baş

Partnerinin işten sonra stresini almak için başına masaj yapmak harika bir yöntem. Uzmanlar kanepede otururken partnerinin başını kucağına alıp, saçlarından başlayıp başına hafifçe masaj yapmanın cinsel dürtüleri uyaracağını söylüyor.

Eller

Şaşırtıcı gelebilir ama ellerimiz birçok hassas sinirle dolu olduğu için erojen bir bölgedir. Partnerinle göz teması kurarken elini yüzüne doğru kaldır ve işaret parmağını ağzına götürüp yavaşça dilini ve dudaklarını kullanarak em. Bu erotik hareket partnerini baştan çıkaracaktır.

Köprücük kemiği

Bir sonraki durağın partnerinin köprücük kemiği olabilir. Bu bölge, hafif dokunuşlara oldukça duyarlıdır. Köprücük kemiğinin üstündeki boşluklar akupunktur noktalarıdır ve vücudun gevşeyip zevk duyularının uyarılmasını sağlar.

Sırtın alt kısmı

En hassas bölgelerden biri olan sırtın alt kısmının okşanması vücutta yoğun zevk sinyalleri yaratır. Kesinlikle ön sevişme için denemeye değer.

Dirseklerin iç kısmı

Bu ince derili bölge çok hassastır. Partnerinle romantik bir yemekteyken parmağınla bu alana dokun ve partnerine akşamın ilerleyen saatlerinde nelerin olacağının ön izlemesini ver.

Göbek deliği

Göbek deliğini pelvis bölgesine bağlayan sinir yolu sayesinde bu bölgeye yapılan dokunuşlar klitorisin uyarılmasını sağlar. Partnerinin göbek deliği çevresinde dilini gezdirip, ardından göbek deliğini yumuşakça emmeyi dene.

Daha fazla yazı için: https://goo.gl/6TKLJp

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir