Baharın Enerjisini Ellerinizde Yansıtacak Ojeler

Baharın gelmesiyle etrafımızdaki renkler gün geçtikçe artıyor. Açan çiçekler, yeşillenen ağaçlar, sevdiğiniz yaz meyvelerinin renklerini ellerinizde taşıyarak evde geçirdiğiniz bu süre içinde gününüze enerji katabilirsiniz. Özellikle kuaförlerin de kapalı olduğu ve manikürümüzü evde kendimiz yaptığımız bu süreç, normalde olsa denemeye cesaret edemeyeceğimiz iddialı renklere bir şans vermek için en iyi zaman! İster Fransız lavanta tarlaları, ister bir kase kayısı ya da göz alabildiğince devam eden denizden esinlenerek gününüze (ve Zoom toplantılarınıza) renk katabilirsiniz. İşte baharın renklerini ellerinize taşıyacak ve enerjinizi yükseltecek 9 oje.

Essie – Lilacism

Sezonun en trend renklerinden biri olan lila, elinizde de lavanta bahçelerinde durduğu kadar canlı ve rahatlatıcı duracak.

OPI – This

Pastel nane yeşili bu renkle tırnaklarınız bahara hazır.

Chanel – Rose Cache


Bu gülkurusu oje ile monokromatik bir görünüm elde ederek hem trendleri yakından takip ettiğinizi belli edebilir, hem de tırnaklarınızı bahara hazırlayabilirsiniz

Christian Dior – Pandore

Canlı bir kırmızı oje her sezonun vazgeçilmezlerinden, ancak Christian Dior’un akıllara en sevilen yaz meyvesi vişneyi getiren Pandore ojesiyle yüksek enerjili bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Essie – Fiji

Pastel pembe, bahar denince akla ilk gelen renklerden. Bu opak oje ile manikürünü ön plana çıkartırken baharın enerjisini tırnaklarınıza yansıtabilirsiniz.

Christian Louboutin – Crosta Meteor

Bahar aylarının en sevilen renklerinden olan mercan, uygulandığı andan itibaren enerjik görünüm kazanmanızı sağlıyor. 2019’da yılın rengi seçilen “Canlı Mercan”, bu sezon da manikür favorilerinizden olacak.

Flormar – Ahoy!

Pantone tarafından 2020 yılının rengi seçilen “Klasik Mavi” bu yıl tırnaklara hükmeden renk olacak. Özellikle havaların ısındığı ve deniz özlemimizin arttığı bu günlerde Flormar Ahoy! oje ile kendinizi sahile bir adım daha yakın hissedin.

OPI – Flashbulb Fuschia

Yaz aylarında çokça tükettiğimiz böğürtlenlerin renkleri de kuşkusuz sıcak havaların enerjisini en iyi yansıtan renklerden. Kuşların cıvıldadığı, güneşin içimizi ısıttığı günlerde bu renklerin enerjisini ellerinde yansıtmayı kim istemez?

Burberry – Pale Yellow

Burberry’nin Pale Yellow ojesiyle bahar ve yaz aylarında güneşin ve sarı papatyaların enerjisini tırnaklarınıza yansıtır.

Yazar: Irmak Peltekoğlu

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir