Bereketli Günler Geldi!

19 Kasımda nihayetinde akrepte gerçekleşen Merkür gerilemesi sona erdi! 24 Kasımda gökyüzünün bebekleri kavuşuyor! Venüs ve Jüpiter kavuşması!

Yay burcunda 28 derecede kavuşuyorlar. Ateş burcu olan Yay burcunda gerçekleştiği için; ekmeğini yiyecek olan burçlar da ateş grubu burçları.

Venüs aşktır, paradır, kadın figürlerdir. Jüpiter ise; büyüme, şans, bereket aynı zamanda da abartma anlamına gelir.Kulağa çok güzel gelmedi mi ikisinin birleşimi? Yay burcu ise; geziler,seyahatler, yabancılar.. Bu konularda önemli gelişimler, iyi haberler almamız mümkün. Evren bize fırsatlar sunacak, değerlendirmeye bakın!

Bırakın artık eski meseleleri, eski eskide kaldı. Önümüze bakmazsak fırsatları da yakalayamayız! Geçmişte kalanlar bu söylediklerim size değil. Siz önünüze bakmıyorsunuz, bu fırsatları nasıl göreceksiniz!? Jüpiter abartma eğilimi vereceğinden lüks harcamalardan kaçmakta fayda var. Bu kavuşum hangi evinizde gerçekleşiyorsa öncelikle ona bakmak gerekir!

Hangi evinizi yay kesiyorsa o evde bolluk, bereket, şans fırsatları var diyebiliriz.Öncelikle fırsatları görelim ve güzelce değerlendirelim!

Sena Terzi

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir