Bu Sevgililer Günü’nde En Büyük Sevgilin Kendin Olsun!

Sevgi dolu olabilmemiz için önce kendimizi sevmemiz gerek. Çünkü bizde olmayanı başkasıyla paylaşamayız. Kendimizi çok seveceğiz ki bu enerji çevremize, sevdiklerimize, o özel kişiye de yayılacak. Kendimizi sevmek demek kesinlikle bencil olmak demek değil. Öz sevgi, kendine bakmak, kendini her halinle kabul etmek, kendinle mutlu olabilmek demek. Bu Sevgililer Günü’nde yalnız olabilirsin, bir sevgilin olmayabilir. Belki de bir sevgilin vardır ama bu en çok kendini sevmene engel değil. Sevgililer Günü’nde kendine nasıl davranmak, tatlı sürprizlerle kendini nasıl şımartmak ve kendini ne şekilde güzel enerjilerle doldurmak isterdin? Hadi, 14 Şubat bunun için bir fırsat olsun ve o gün kendine her zamankinden daha fazla itina göster. Tıpkı bir sevgili gibi. Ve sonra da bu senin rutinin olsun. Çünkü sen sevilmeye değersin. <3

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendinle ve kendin için yapabileceğin aşk gibi şeyler:

1- Kendine çiçek almak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Benim önerim canlı bir bitki alman, sonra da baharda çiçek açan tomurcukların tadını çıkarman.

2- Kişisel bakım rutini kendimizi ne kadar sevdiğimizin göstergesi. O zaman Sevgililer Günü’nde cildimizi temizlemek, nemlendirmek ve cildimize masaj yapmak da mis gibi olur. Bunun için sana ve cildine çok iyi gelecek olan FOREO LUNA 3’ü kullan. LUNA 3 uygulama üzerinden çalışan, çok şık İsveç tasarımı bir cilt bakım cihazı. LUNA 3’ün ön tarafıyla sadece 1 dakikada cildini derinlemesine temizleyerek yüzünü kir, yağ ve makyaj artıklarından arındırabilirsin. Ardından, LUNA 3’ün arka tarafındaki 4 farklı sıkılaştırmaya yardımcı masaj seçeneğinden istediğini ya da hepsini yaparak kendini şımartabilir ve rahatlayabilirsin. Ayrıca, LUNA 3’ün arka tarafıyla masaj yaparken yüzüne sürdüğün krem ve serumların da emilimini de artırmaya yardımcı olmuş olursun. Böylece temiz, parlak, pürüzsüz, capcanlı ve yumuşacık bir cilde sahip olma şansın olur. Kendini hep çok sev, bakımını sırf bugün değil hiçbir gün ihmal etme.

FOREO LUNA 3’ü yakından incelemek ve dokunmak için Sephora Zorlu Center, İstinye Park, Nişantaşı, Capacity, Demirören mağazalarına gidebilir, hemen satın almak için buraya tıklayabilirsin.

3- O çok sevdiğin tatlıcıya gitmenin ve çikolata bombası tatlıyı ısmarlamanın hiçbir mahsuru yok. Hem Sevgililer Günü’nde kaloriler sayılmıyormuş. 🙂

4- Keyif aldığın bir aktiviteyi yapmak da sana iyi gelecek. Mesela sinemaya gidebilir veya evde koltuğa yayılıp, kitap okuyabilirsin. Favori kafende sıcak çikolata içmek de keyifli olabilir.

5- O güne özel bir saç bakımına ne dersin? Hep yaptırmak istediğin o modeli yaptırır, belki bunu kıyafet ve ayakkabı alışverişiyle de tamamlarsın. Gün senin günün!

Sevgililer Günü’n şimdiden kutlu olsun tatlım! Seni çok seviyorum. <3

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir