Doğum Haritası Danışmanlığını Kimlerden Alabiliriz?

Ne yazık ki ülkemizde bir çok insan bu konuda kandırılmaktadır. Kitaplardan ve başka kaynaklardan okuduklarının yeterli olduğunu düşünüp bir çok insan danışmanlık işini ticari boyuta sunmuştur. Bu yüzden insanlar hayatlarıyla ilgili yanlış yönlendirilmekte ve memnun kalmamaktadır.

Astroloji eğitimi 3 kurdan oluşur; Temel, Orta, İleri Seviye. Bu eğitimi tamamlayıp sonunda sertifika kazanmaya hak kazanmış insanlara güvenebilirsiniz. Hak kazanmış kısmını vurguluyorum. Neticede eğitim aldığı kurum, sertifika vermemiş de olabilir. Bunun neden üstünde durdum? Eğer haritanızda bir açıyı bile yanlış görürse, bütün yorumlar değişecektir. Bunun sonucunda sertifika kazanmaya hak kazanmamış olabilir.

Doğduğunuz gün ülkede yaz saati uygulamasında mıydık? Evlerdeki, gezegenlerdeki burçlar, açılar bize ne anlatıyor? Gibi sorular oldukça önemlidir.

Ben şuanda Temel Astroloji eğitimi alıyorum ve bu eğitime başlamadan önce tamam ya çözdüm bu astroloji işini! Diyordum. İşin içine girince o kadar büyüleniyorsunuz ki, uçsuz bucaksız bir yer olduğunu farkına varıyorsunuz.

Gelelim eğitim konusuna! Astroloji eğitimini yalnızca astrolog olmak isteyenler mi alır? Hayır! Kendi danışmanınız olmak istiyorsanız, çevrenizdeki insanlara katkı sağlamak, anlamak istiyorsanız, hiç durmayın!

Astroloji bir sanattır ve yüreklere dokununca bırakın yürekleri kendinizi anlamaya başlayınca o kadar büyüleniyorsunuz ki! 

Ben yıllarca televizyonda çıkan, internette popülerleşen astrologlar yüzünden kendimi o kadar sorguladım ki! Size tavsiyem; burcunuz balık şu günlerde şunu yaşayacaksınız vs. vs. diyen astrologlara itibar etmeyin! Eğer gerçek astrologları bulursanız, astrolojiyi anlamaya ve büyülenmeye başlayacaksınız.

Şey gibi düşünün iğne yapmayı bilen bir kişinin ben hemşireyim diye gezmesi gibi bir şey! İğne yapabiliyor ama içeriği hakkında en ufak fikri yok!

Instagrama astrolog yazmak en kolayı! Kimse de dönüp sorgulamıyor. Onca takipçisi var demek ki iyidir deyip tonlarca para veriyorlar. Ben bu konuda; geleceğin astrolog adayı olarak oldukça şikayetçiyim. Doğum haritası baktırmayı herkese öneriyorum fakat gerçek astrologlara!

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir